Muže čeká "televizní derby"

pondělí 10.11.2014 | VG |  

Prestižní zápas o florbalového krále Ostravy podstoupí v předehrávce 9. kola extraligy hráči FBC ČPP bystroň Group Ostrava. Před televizními kamerami nastoupí doma proti mistrovským Vítkovicím. Po Mladé Boleslavi, kterou jako první v sezoně dokázali o víkendu porazit, je tak čeká další velmi těžký soupeř.

Muže čeká

 
 
 

"Proti Mladé Boleslavi podali kluci fantastický výkon," pochválil své svěřence trenér Petr Koutný. "Když kluci ten výkon zopakují, předvedou stejné nasazení a uspořádají si to ve svých hlavách, i Vítkovice budou hratelný soupeř. Jak říkám, každý soupeř je k poražení."
Námitky, že Mladá Boleslav tým FBC Ostrava podcenila, kouč Koutný odmítá. "To bych neřekl, možná jen změnou na postu brankáře. Ale družstvo takových kvalit si nemůže dovolit podcenit soupeře, nakonec přece hráli všichni, ale je to věc trenéra," podotkl Koutný, který se už zaměřil na Vítkovice. "Sledoval jsem jejich nedělní zápas, viděljsem je i v pátek. Určitě máme něco vymyšleného, ale nebudeme to prozrazovat. Ostatně úterní zápas bude o něčem jiném, bude to derby."
Utkání mezi FBC ČPP Bystroň Group Ostrava a Vítkovicemi začne v úterý v ČPP Aréně v 17.45, živě bude i na ČT Sport.

 

Související zápas

9.kolo

úterý 11.11.

 

4:5

 


FBC Ostrava

Vítkovice


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři