FBC podlehlo nováčkovi

sobota 23.10.1999 | LV |  

V první třetině FBC Pepino Ostrava hrálo z pozice favorita a tomu odpovídala i velmi precizní hra ze zajištěné obrany. Ve dvanácté minutě obdrželo FBC branku, do konce třetiny se však nic významnějšího neudalo.

FBC podlehlo nováčkovi

 
 
 
V první třetině FBC Pepino Ostrava hrálo z pozice favorita a tomu odpovídala i velmi precizní hra ze zajištěné obrany. Ve dvanácté minutě obdrželo FBC branku, do konce třetiny se však nic významnějšího neudalo. Na začátku druhé třetiny však FBC začalo velmi nervózně z důvodu získání převahy v utkání, avšak po individuálních hrubých chybách obrany vedlo Ústí na konci druhé třetiny již 5:2. FBC stáhlo tento nepříznivý výsledek na 5:4 až v 19. minutě poslední třetiny. „Na co šáhli, to se jim povedlo,\" sdělil po utkání útočník FBC Michal Rybka, „Všechny góly nám dali překvapením zpoza brány.\" Manažér FBC Rolf Franke dodává: „Ústí těžilo hlavně z brejků do rozpoložené neúplné obrany FBC. „Nejvíc se na výsledku promítla nervozita, góly tvořila překvapivě pětka složená z juniorů\", dodává Rolf Franke.

FO Slavie Ústí nad Labem - FBC Pepino Ostrava 5 : 4 (1 : 0)(4 : 2)(0 : 2)
Branky a nahrávky:
12.Hulič, 27.Kopta, 34.Hulič, 36.Hulič (Karban), 39.Karban (Hulič) - 35.Tichý (Sikora), 39.Zatloukal (Sikora), 44.Kapolka, 59.Sikora (Kapolka). Rozhodčí: Babák, Jelínek. Vyloučení: 6:6. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 70.
Sestavy:
FO Slavie Ústí nad Labem:
Spičák - Tym, Burmaz, Nopivoda, Pražan, Tučok, Hulič, Karban, Vrána, Bilský, Kopta, Zouna.
FBC Pepino Ostrava: Maceček - Franke, Reljič, Sedláček, Foldyna, Zatloukal, - Vavrečka, Berger, Kapolka, Trnavský, Král, Rybka, Sikora, Dzuiba, Tichý.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři