TZ: MUŽSKÝ TÝM OPOUŠTÍ PETR GRACLÍK

sobota 3.10.2015 | Tisková zpráva |  

FBC Ostrava, konkrétně mužský tým, opouští Petr Graclík. Hráč se vrací zpět do Otrokovic, ze kterých před sezónou přišel do Ostravy.

TZ: MUŽSKÝ TÝM OPOUŠTÍ PETR GRACLÍK

 
 
 

„Můj hlavní důvod byla časová indisponovanost. Nastoupil jsem na vysokou školu a nebyl jsem schopný se účastnit všech tréninku s týmem. “. Na základě těchto důvodu pak Petr Graclík požádal vedení FBC Ostrava o možnosti návratu zpět do Otrokovic.  „Florbal zatím není profesionální sport, tudíž se mu nemůžu věnovat na úkor mého vzdělání. Do Otrokovic budu dojíždět jen třikrát týdně, což mi uvolní dost volného času na studium a osobní život.“ dodal Petr Graclík ke svým důvodům k odchodu.

„Od všech hráčů chceme v novém ročníku vysoké tréninkové nasazení, neboť to je podle nás strašně důležité. To ale Petr z důvodu studia na vysoké škole nesplňoval. Nemám tak problém Petra zpět uvolnit do Otrokovic.“ řekl k odchodu Petra generální manažer Rolf Franke.

Za FBC odehrál Petr Graclík tři zápasy a bodově se neprosadil ani v jednom z nich. Na hřišti strávil dohromady 39 minut a 26 sekund. 

Foto: ilustrativní


 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři