Vojtíšek: V týmu po svém návratu jsem spokojený

středa 14.10.2015 | Michal Chadim |  

Do týmu se před letošní sezónou vrátil ostravský odchovanec Tomáš Vojtíšek, který z týmu odešel po sezóně 2011/2012. Jeho návrat je zatím úspěšný, protože zatím dokázal bodovat ve všech zápasech. Celkem získal šest bodů za dvě branky a čtyři asistence. Po zápase na Bohemce jsme se ho zeptali na pár otázek, týkajících se letošní sezóny a jeho návratu zpět do týmu.

Vojtíšek: V týmu po svém návratu jsem spokojený

 
 
 

Do týmu se před letošní sezónou vrátil ostravský odchovanec Tomáš Vojtíšek, který z týmu odešel po sezóně 2011/2012. Jeho návrat je zatím úspěšný, protože zatím dokázal bodovat ve všech zápasech. Celkem získal šest bodů za dvě branky a čtyři asistence. Po zápase na Bohemce jsme se ho zeptali na pár otázek, týkajících se letošní sezóny a jeho návratu zpět do týmu. 

Můžete zhodnotit nevydařený zápas na Bohemce?

Myslím si, že tento zápas byl otevřený do konce druhé třetiny, kdy jsme si nechali dát dva zbytečné góly a Bohemians nám tak odskočili na čtyři branky. Tenhle náskok se proti takovým soupeřům těžko dohání, a proto to dopadlo tak jak to dopadlo.

Co bylo důvodem porážky?

Jednoznačně naše chyby. Nedokázali jsme zastavovat soupeřovy protiútoky, z kterých naše chyby Bohemians trestala.

Máte za sebou čtyři zápasy – dvě vítězství doma, dvě porážky venku. Dá se už nějak zhodnotit úvod sezóny?

Začátek sezony nám celkem vyšel. Škoda zápasu na Chodově, kde jsme sahali po bodech. Bohužel jsme v závěru udělali chyby, kvůli kterým jsme přišli o body. Domácí zápasy byly dobře zvládnuté a zaslouženě jsme získali v obou zápasech tři body.

Do týmu jsi přišel v létě z Chodova.

Jelikož jsem v Ostravě hrál deset let, věděl jsem, co mě tady čeká. Zatím jsem spokojený. Věřím, že naše výkony půjdou celou sezonu nahoru.

Teď vás čekají čtyři těžké zápasy – Mladá Boleslav doma, Tatran doma, derby s Vítkovicemi a pak doma Brno. To budou asi nejtěžší zápasy sezóny, že?

Myslím si, že tohle jsou nejlepší čtyři týmy extraligy! Určitě to nebude jednoduché, pro nás bude důležité, že když podáme zodpovědný výkon, tak máme na to získat nějaké ty body.


 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři