Olomouc bude dalším soupeřem žen

pátek 16.10.2015 | Michal Chadim |  

Extraliga žen o víkendu pokračuje kompletním pátým kolem, ve kterém ostravské florbalistky přivítají na své palubovce florbalistky Olomouce.

Olomouc bude dalším soupeřem žen

 
 
 

Olomouc začíná v letošním ročníku skládat nový tým, neboť během léta ho opustila kapitánka národního týmu juniorek Adéla Pantělejevová  a také zkušená Simona Kabeláková. Před sezónou se též vyměnil trenér, novým koučem se stal Ondřej Otáhal. Pomáhat bude hrající asistentka Alice Pavlíková. 

V zápase proti Olomouci budou ženy chtít navázat na předcházející dvě vysoká vítězství, což potvrdila po zápase na Vinohradech i asistentka trenéra Karin Vavrečková. "V zápase proti Olomouci budeme chtít předvést minimálně stejný výkon, ne-li ještě lepší."  dodala nová posila realizačního týmu ženské týmu. Zároveň ještě ale dodala, že budou muset ještě pár věci zlepšit. " V zápase proti Vinohradům jsem si ale všimla pár věcí, které budu ještě chtít s holkami na tréninku probrat."


Přečtěte si také:

Vavrečková: Na Ostravě se mi líbí, že je tu mladý tým a mohu s ním pracovat (rozhovor s novou posilou realizačního týmu žen)

Wolfová: Mám obrovskou radost ze svého gólu (rozhovor s Ivetou Wolfovou po zápase na Vinohradech)V loňském ročníku se Olomouc probojovala do play - off, kde ve čtvrtfinále narazila na Chodov. I když Olomouc podala bojovný výkon, tak na zkušenějšího soupeře nestačila.

Vzájemné zápasy z loňské sezóny byly hodně vyrovnané. Odložený zápas v ČPP aréně vyhrály domácí hráčky 5:4 po samostatných nájezdech, odveta pak v prodloužení vyzněla po výsledku 6:5 lépe pro Olomouc.


Oficiální pozvánka na Facebooku:

FBC ČPP BONUSIA OSTRAVA - TEMPISH FBS Olomouc


Samozřejmostí je i to, že pokud nebudete moci sledovat zápas přímo z haly, tak bude k dispozici podrobný online přenos prostřednictvím serveru onlajny.com a k dispozici bude také stream na serveru tvcom.cz.

Vstupné na zápas extraligy žen činí 10 Kč.
 

Související zápas

5.kolo

neděle 18.10.

 

7:4

 


Ostrava

Olomouc


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři