Tomáš Svačinka: V Utkání proti Boleslavi jsme se nechali až moc zatlačit

neděle 18.10.2015 | Michal Chadim |  

V rámci pátého kola přivítala Ostrava na domácí palubovce zatím neporažený tým Mladé Boleslavi. Ani po zápase v ČPP Aréně se na této statistice nic nezměnilo. Domácí hráči prohráli a to hlavně kvůli nevydařenému výkonu v první třetině. Po zápase jsme si pozvali Tomáše Svačinku na pár otázek týkajících se zápasu Tomáše Svačinku.

Tomáš Svačinka: V Utkání proti Boleslavi jsme se nechali až moc zatlačit

 
 
 

    Tomáši, můžete zhodnotit zápas proti Boleslavi?
Dnešní utkání se mi těžko hodnotí, neboť jsme zaspali první třetinu. Pak jsme se ale naštěstí trošku zvedli, podařilo se nám tím eliminovat tu útočnou sílu. Z tohoto utkání se musíme poučit a vzít si z tohoto utkání to co se nám povedlo a to byla třetí třetina, která byla z naší strany výborná. Tohle by nám pomohlo pomoct k dalším těžkým zápasům.
     Nezatáhli jste se v zápase až moc do obrany, což bylo vidět hlavně v první třetině?
My jsme měli takovou taktiku. V plánu bylo, že obranu nebudeme příliš otvírat. Bohužel Mladá Boleslav má několik hráčů, kteří jsou individuálně výborně. Je pravda, že jsme se nechali až moc zatlačit.
     Na zápas dorazila početná skupinka fanoušků Mladé Boleslavi, kteří vytvořili atmosféru jak na hokeji. Jak se vám v takovém prostředí hrálo?
Tak určitě to bylo super. Pro každého sportovce je lepší, když je plná hala a fanoušci fandí. Všichni hráči to určitě vnímají. V průběhu zápasu se chytili i domácí diváci. Ve třetí třetině jsme jim doufám alespoň trochu spravili náladu. 
    Nechybí Vám taková atmosféra i v jiných zápasech?
Tak určitě chybí. Myslím si, že když ale začněme předvádět lepší výkony, tak na nás si tu cestu ti fanoušci cestu najdou a potom nás poženou, stejně jak dneska hnali fanoušci Mladou Boleslav.
    Nyní vás čekají další tři těžké utkání proti Tatranu, Vítkovicím a Brnu. Dají se někde v těchto zápasech urvat body, aby se tým vrátil zpět do té herní pohody?

Tak určitě ti soupeři ví, že zejména doma se jim proti nám hraje těžce. Ty body se dají uhrát, ale my všechno směřujeme k zápasům s Pardubicemi. Z těchto zápasů si bereme jen to dobré a doufám, že se nám to pak v Pardubicích povede.

Fotogalerie

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

Kompletní fotogalerie

 

Související zápas

5.kolo

neděle 18.10.

 

4:12

 


FBC Ostrava

Ml. Boleslav


Report

Preview

V neděli do Ostravy zavítá favorizovaná Mladá Boleslav(16.10.2015)

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři