Ženy již zítra čeká daleká cesta do Liberce

pátek 23.10.2015 | Michal Chadim |  

Další venkovní zápas čeká již zítra ženský tým. Tentokráte se vydají autobusem ještě dál, neboť je čeká cesta až do severočeské Liberce.

Ženy již zítra čeká daleká cesta do Liberce

 
 
 

Extraliga žen má o víkendu na programu své šesté kolo, ve kterém ostravské florbalistky absolvují dalekou cestu do severočeského Liberce. 

Svěřenkyně Lenky Bartošové se v minulém ročníku skončily na šesté pozici, když ve čtvrtfinále vypadly proti pražské Bohemce. V letošním ročníku to ale nebudou mít příliš jednoduché, neboť jim před touto sezónou odešlo příliš mnoho florbalových zkušeností, které i přes návrat ostřílené Simony Kabelákové a Oxany Šamaniny budou chybět.

Liberec je po pátém kole na posledním dvanáctém místě extraligové tabulky a na svém kontě má jediné vítězství, které získal v druhém kole. Od té doby zaznamenal už jen samé porážky. Postupně podlehl Vítkovicím, Bohemce a Chodovu. Proti Ostravě si tak domácí florbalistky budou chtít jistě napravit svou neúspěšnou sérii.

Jenže proti Ostravě to nebudou mít domácí florbalistky vůbec jednoduché, neboť Ostravanky teď vyhrály tři zápasy a v Podještědí budou chtít svou bilanci výher rozšířit. V minulé sezóně se oba zápasy Ostravě nevyvedly a oba prohrály. Ten první Liberci vyhrály domácí hráčky 4:5, ten druhý v ČPP Aréně pak 3:6.

O tom, že tento zápas nebude jednoduchý ani pro ostravské florbalistky, ví i trenér Jakub Robenek. " Čeká nás neoblíbený soupeř a navíc dlouhá cesta přes celou republiku. Možná se zdá, že zápas bude jednoduchý, ale postavení soupeře v tabulce neodpovídá síle soupeře. Navíc mají daleko více extraligových zkušeností, což by mohlo být klíčové. Naším cílem bude navázat na povedený start do sezóny, který se nám letos povedl."

Ze zápasu bude tradičně k dispozici podrobný online přenos prostřednictvím serveru onlajny.com a k dispozici bude také stream na serveru tvcom.cz.
 

Související zápas

6.kolo

sobota 24.10.

 

4:1

 


Liberec

Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři