V neděli do Ostravy zavítá Tatran Střešovice

pátek 23.10.2015 | Michal Chadim |  

V rámci šestého a sedmého kola Tipsport Superligy odehrají muži svůj zápas proti jediným mistrům Superligy. Tím prvním, s kým se muži utkají a zároveň tím dojde k repríze loňského čtvrtfinále, bude šestnáctinásobný mistr Tatran Střešovice.

V neděli do Ostravy zavítá Tatran Střešovice

 
 
 

Tatran v loňském ročníku dokázal získat již svůj šestnáctý titul. Když porazil v Superfinále po samostatných nájezdech Mladou Boleslav. Před letošním ročníkem Tatran přišel o několik klíčových hráčů, kteří buď odešli do jiných klubů, nebo ukončili kariéru.  Před sezónou si tak Tatran stanovil skromné cíle a to účast v semifinále Superligy a medaile z poháru České Pošty.

Trenér Smeták před utkáním prozradil: „ Vše se bude odvíjet od vstupu do utkání. Pokud se nám to podaří, tak si myslím, že můžeme Střešovice porazit. “

V loňském ročníku zápas základní části, který se odehrál v ostravské ČPP Aréně, vyzněl lépe pro hráče Tatranu, kteří Ostravu porazili 5:8. Oba soupeři se potkali ve čtvrtfinále, kde rovněž uspěli hráči Tatranu. Třetí zápas vyhráli 4:8 a ten rozhodující čtvrtý 5:6 po samostatných nájezdech.

Historickou bilanci májí lepší hráči šestnáctinásobného mistra, kteří Ostravu porazili z dvaadvaceti zápasů celkem šestnáctkrát. Pět vítězství má Ostrava. Jedno vítězství skončilo remízou.

Vstupné na zápas bude činit 50 Kč a v ceně vstupenky bude možnost získat pivo a párek zdarma v našem novém bufetu. Pokud dáváte přednost nealkoholickému pití, tak místo piva je možnost získat Ondrášovku.

Během zápasu se bude také soutěžit, kdy budete mít si možnost tipnout správný výsledek zápasu po šedesáti minutách. Tipovat můžete až do skončení druhé třetiny na našem Facebooku. Pokud se na vás usměje štěstí, tak na dalším domácím zápase budete mít možnost vyhrát v losování nějakou tu cenu.

Samozřejmostí je i to, že pokud nebudete moci sledovat zápas přímo z haly, tak bude k dispozici podrobný online přenos prostřednictvím serveru onlajny.com a k dispozici bude také stream na serveru tvcom.cz.


 

Související zápas

6.kolo

neděle 25.10.

 

3:7

 


FBC Ostrava

Střešovice


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři