Florbalistky Tatranu Střešovice budou dalšími soupeřkami žen

úterý 27.10.2015 | Michal Chadim |  

Netradičně ve středu čeká ženský tým další extraligový zápas, ve kterém zavítá na palubovku ČPP Arény Tatran Střešovice.

Florbalistky Tatranu Střešovice budou dalšími soupeřkami žen

 
 
 

Střešovice v letních měsících řešily hlavně to, kdo povede jejich ženský tým. Nejprve se týmu po Viktoru Nemravovi chytil Roman Karczmarczyk, posléze ho ale vystřídal Miroslav Vybíral. Tatranskou hlavní zbraní v letošním ročníku budou jistě jeho vlastní odchovankyně, které prožili v letních měsících úspěšné turnajové období.  Juniorský tým vyhrál nejprve Prague Games a na Czech Open dokráčely až do finále ženské kategorie Open.

V minulém ročníku Tatran zakončil sezónu baráži proti Brnu, kterou zvládl a v sezóně se zachránil po hladkém vítězství 3:0 na zápasy.


Přečtěte si také:

Režnarová: Na zápas proti Liberci musíme zapomenout (rozhovor s hráčkou po zápase v Liberci)


Vzájemné zápasy z loňské sezóny zvládly lépe florbalistky Ostravy, které nejprve vyhrály v Praze vysoko 12:3 a posléze doma 5:2.

Cílem pro tento zápas bude jistě napravit svou týmovou reputaci po nepovedeném zápasu v Liberci, což prozradil i trenér Robenek. " Po nepovedeném zápasu s Libercem nás čekají doma Střešovice. My jsme doma ještě neprohrály a budeme se chtít vrátit k výkonům, které nás zdobily v domácích zápasech a opět urvat tři body. "


Oficiální pozvánka na Facebooku:

FBC ČPP BONUSIA OSTRAVA - TATRAN OMLUX STŘEŠOVICE


Samozřejmostí je i to, že pokud nebudete moci sledovat zápas přímo z haly, tak bude k dispozici podrobný online přenos prostřednictvím serveru onlajny.com a k dispozici bude také stream na serveru tvcom.cz.

Vstupné na zápas extraligy žen činí 10 Kč. 

Související zápas

7.kolo

středa 28.10.

 

4:3

 


Ostrava

Střešovice


Report

Preview

Ženy již zítra čeká další cesta do Prahy(31.10.2015)

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři