Ženy již zítra čeká další cesta do Prahy

sobota 31.10.2015 | Michal Chadim |  

Ženský tým zítra ráno absolvuje další cestu do Prahy, kde narazí v rámci osmého kola na úřadující šampiónky z Chodova.

Ženy již zítra čeká další cesta do Prahy

 
 
 

Chodov v loňské sezóně překvapil a po nevydařeném začátku, kdy prohrál se všemi favority vystoupal na stupeň nejvyšší. Před novou sezónou sice přišel o Terezu Urbánkovou, ale místo ní adekvátně posílil.  Kristýnu Provázkovou v bráně doplnila vítkovická Hana Ranochová a do týmu přišly talentovaná Tereza Pilíková a Lucie Primusová z konkurenčního Herbadentu. 

V letošním ročníku se Chodovu daří, akorát se mu nevydařil jeden zápas ve Vítkovicích kde dostal "osmičku" a odjel domů s prázdnou. V tabulce jsou lvice z Chodova na třetím místě. Na svém kontě mají osmnáct bodů a na vedoucí duo Herbadentu s Vítkovicemi ztrácí tři body.

To Ostravanky po nevydařeném zápase v Liberci zvládly doma hodně vyrovnaný zápas proti ženám Tatranu, ve kterém urvaly vítězství až v samém závěru utkání. V tabulce se tak posunuly na pátou pozici před Bohemians Praha. Mají sice stejně bodů, ale v jejich prospěch mluví lepší rozdíl skóre. 

Že to nebude jednoduchý zápas ví, i trenér Robenek " Zápas s Chodovem bude o tom, abychom vypilovaly určité věci, na ty soupeře ze kterými se budeme utkávat potom. Pro holky určitě to bude těžké hrát takové zápasy. Důležité pro ně bude si to srovnat v hlavě. Musí si říct, proč a za jakým účelem do té Prahy jedem. Určitě bychom nechtěli z Prahy odjet se stejným debaklem, s jakým jsme odjížděli po zápase proti Herbadentu."

Ze zápasu bude tradičně k dispozici podrobný online přenos prostřednictvím serveru onlajny.com a k dispozici bude také stream na serveru tvcom.cz.


 

Související zápas

7.kolo

středa 28.10.

 

4:3

 


Ostrava

Střešovice


Report

Preview

Florbalistky Tatranu Střešovice budou dalšími soupeřkami žen(27.10.2015)

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři