Už po čtrnácti dnech nás čeká další derby!

úterý 10.11.2015 | Michal Chadim |  

V rámci druhého kola Poháru České Pojišťovny čeká mužský tým již zítra na domácí palubovce ČPP Arény po čtrnácti dnech další derby, které rozhodne s největší pravděpodobnosti o vítězi osmifinálové skupiny.

Už po čtrnácti dnech nás čeká další derby!

 
 
 

Městský rival z Vítkovic v loňské sezóně vypadl v semifinále proti Tatranu. Po prvním vydařeném zápase v Praze ale nezvládl následující zápasy a vypadl tak těsně před branami finále. Jednou z příčin bylo nejspíš i to, že se týmu příliš nedařilo v produktivitě. Tu měl nejmenší ze všech účastníků, kteří postoupili do play off. Podobně na tom jsou i v letošní sezóně, neboť jejich 15,7% úspěšnost je druhá nejnižší.

V tabulce se florbalisté rytíře Vítka nacházejí na sedmé příčce a to čtyři body před ostravským FBC. Na svém kontě mají po šesti kolech deset bodů za tři vítězství a jednu porážku v prodloužení. V minulém kole utrpěly Vítkovice porážku 5:7 od pražského Chodova. Mají tak podobnou bilanci, jako ostravské FBC – nad pražskými týmy ještě v sezóně nevyhrály.

Oba soupeři se v letošním ročníku potkali v sedmém kole ve SC Dubina. Utkání bylo jednoznačnou záležitostí městského rivala, který muže přestřílel 7:1.

Vzájemnou bilanci mají v základní části lepší Vítkovice, tu v play off už ale ostravské FBC. Celkově jsou na tom o něco málo lépe florbalisté Ostravy, kteří mají o jedno vítězství více.


Oficiální pozvánka na Facebooku:

FBC ČPP BYSTROŇ GROUP OSTRAVA - 1. SC VÍTKOVICE OXDOG


Tento souboj bude opět pikantní pro ostravského Adama Zbořila, který před sezónou přestoupil do Ostravy právě z Vítkovic a na druhé straně pak pro Marka Švajného a Gabriela Merthu, ti putovali opačným směrem.

Jak už jsme zmínili, tak ostravské FBC se v tabulce nachází na osmé příčce extraligové tabulky. Na svém kontě má šest bodů za vítězství proti Vinohradům a Litvínovu. Zbývající zápasy Ostrava prohrála. Nutno podotknout, že už má za sebou těžké zápasy proti Tatranu, Bohemce, Mladé Boleslavi, Vítkovicím a Brnu.

Vstupné na zápas bude činit 50 Kč a v ceně vstupenky bude možnost získat pivo a párek zdarma v našem novém bufetu. Pokud dáváte přednost nealkoholickému pití, tak místo piva je možnost získat Ondrášovku.

Samozřejmostí je i to, že pokud nebudete moci sledovat zápas přímo z haly, tak bude k dispozici bude stream na serveru tvcom.cz.


 

Související zápas

OSF2

středa 11.11.

 

4:3

 


FBC Ostrava

Vítkovice


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři