V sobotu čeká muže cesta do Pardubic

pátek 13.11.2015 | Michal Chadim |  

Po reprezentační přestávce se o víkendu naplno rozjedou na novo boje v Tipsport Superlize, která bude mít na programu své deváté kolo. Ostravské florbalisty čeká cesta do Pardubic, kde by rádi přerušili svou nepříznivou bilanci pěti porážek v řadě za sebou.

V sobotu čeká muže cesta do Pardubic

 
 
 

Pardubice před letošním ročníkem vyhlásily, že chtějí skončit do šestého místa a přerušit tak nepříznivou bilanci, kterou mají z posledních let. Osm posledních sezón v řadě totiž nepostoupily do play off. Naposledy jim chyběly už jen pouhé dva body. Budou to mít hodně těžké, protože před sezónou jim odešel Radek Krajcigr, který v loňské sezóně jim nastřílel třiatřicet branek.

V prozatímní tabulce po osmi kolech patří Pardubicím jedenácté místo. V sezóně zatím získaly pět bodů za vítězství proti Vinohradům v základní hrací době a jedno vítězství v prodloužení proti Litvínovu.  

V loňské sezóně utkání ve SH Dašická se hrálo v 22. kole a rozhodovalo se v něm o postupu do play off. Utkání zvládli lépe ostravští florbalisté, kteří tak nepotěšili diváky pardubické hale, kterých dorazilo úctyhodných 710.

Vzájemná bilance obou týmu hovoří lépe pro ostravský tým, který z dosavadních osmi zápasů dokázal vyhrát pět. Pardubice vyhrály jedenkrát v základní hrací době a jedenkrát v prodloužení. Jeden zápas skončil remízou.

Pro ostravské florbalisty to bude jistě klíčové utkání, neboť Pardubice budou prvním soupeřem po sérii zápasů z týmy, které mají v letošním ročníku nejvyšší ambice. Toho si je vědom i trenér Smeták "Čeká nás velmi důležitý zápas sezóny, na který jsme se teď deset dní připravovali jak po taktické tak i fyzické stránce. Osobně doufám, že navážeme na zlepšený výkon který jsme podali v pohárovém utkání proti Vítkovicím. Osobně očekávám, že utkání v Pardubicích bude trošku ostřejší, stejně jako bylo v poháru. Pokud v Pardubicích nezabojujeme, tak to budeme mít hodně těžké."

Ostravské FBC se v tabulce nachází na osmé příčce extraligové tabulky. Na svém kontě má šest bodů za vítězství proti Vinohradům a Litvínovu. Zbývající zápasy Ostrava prohrála. Nutno podotknout, že už má za sebou těžké zápasy proti Tatranu, Bohemce, Mladé Boleslavi, Vítkovicím a Brnu.  

On-line informace ze zápasu budete moct sledovat prostřednictvím online přenosu na serveru onlajny.com a k dispozici též bude stream na serveru onlajny.com 


 

Související zápas

9.kolo

sobota 14.11.

 

5:8

 


Pardubice

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři