Dalším soupeřem žen budou Židenice

pátek 13.11.2015 | Michal Chadim |  

Po reprezentační přestávce se naplno rozběhnou boje i v Extralize Žen. Ostravské florbalistky čeká další domácí zápas, ve kterém na své palubovce přivítají ambiciozní hráčky Židenic.

Dalším soupeřem žen budou Židenice

 
 
 

Stejně jako většina týmů tak i ten brněnský prošel v letní přestávce obměnou svého kádru. Největší ztrátou byl konec jejich dlouholeté kapitánky Lucie Svobodové. V loňské sezóně díky své atraktivní hře dokráčely florbalistky k pátému místo a před letošní sezónou myslí ještě více. Po základní části by chtěli skončit do čtvrtého místa a tím pádem se poprat o semifinále. Zatím jim ale předsezonní cíl příliš nevychází, neboť se po osmi kolech nacházejí na průběžném desátém místě extraligové tabulky.


Přečtete si také:

Košťálová: Za to, že hraji florbal, děkuji hlavně Michalu Maroškovi (Příběhový rozhovor s brankářkou žen)


Ostravě se na domácí palubovce v letošním ročníku daří, neboť předcházející tři zápasy dokázala vyhrát. I ve čtvrtém utkání by podle trenéra Robenka chtěl jeho tým svou příznivou bilanci udržet. „ Hrajeme doma, kde jsme ještě v letošním ročníku neprohráli a tuto bilanci budeme chtít udržet.  Čeká nás těžký soupeř. Bude to těžké rychlé utkání. Očekáváme, že budou rozhodovat tvrdé souboje o každý míček. Přes reprezentační pauzu se nám podařilo doléčit všechny menší zranění, což by nám v tomto těžkém utkání k udržení domácí neporazitelnosti mohlo pomoct.“

V loňské sezóně vyhrály oba vzájemné zápasy florbalistky Židenic. V tom prvním domácí zvítězily na své palubovce 2:0, v odvetě pak v Ostravě vyhrály 4:3. Ostrava tak má v letošním ročníku svým soupeřkám co vracet.


Oficiální pozvánka na Facebooku:

FBC ČPP Bonusia Ostrava - Sokol Brno Židenice Florbal.com 

Související zápas

9.kolo

neděle 15.11.

 

4:5

 


Ostrava

Židenice


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři