Přidá ženský tým v Praze další výhru?

pondělí 16.11.2015 | Redakce |  

V úterý v rámci devátého kola čeká ženy další cesta do hlavního města. Čeká je druhá cesta do SH Děkanka, kde se tentokráte utkají proti Bohemians.

Přidá ženský tým v Praze další výhru?

 
 
 

Ženskou složku Bohemians před letošní sezónou opustil trenér Michal Jedlička a nahradil ho české extralize neznámý finský trenér Jesse Backman, který se tak stal prvním zahraničním trenérem v ženské extralize. Jako cíl před novou sezónou si zelenobílý pražský tým stanovil návrat do elitní společnosti top týmů, z kterého tak v loňské sezóně vypadl.

Tento cíl se jim ale v letošním ročníku příliš plnit nedaří. Elitní trio Herbadent, Vítkovice a Chodov zelenobílým v tabulce opět utíká. Na Herbadent a Chodov po devíti kolech ztrácí bodů sedm a na vedoucí Vítkovice jim těch bodů chybí deset. Pokud pomýšlí Bohemians na vedoucí příčky, tak by určitě neměla ztrácet body jako v předcházejícím domácím zápase proti Olomouci. V minulém kole ale svou reputaci napravila v bitvě o Děkanku porazila ELITE Praha.

O tom s jakým cílem do Prahy pojedou ženy má trenér Robenek jasno už předem " Čeká nás Bohemians, která jistě nebude jednoduchým soupeřem. My jsme v minulém kole zbytečně ztratily dva body a budeme je chtít získat zpátky. Je pro nás strašně důležité si uvědomit, že jedeme s cílem vyhrát a ten výkon v zápase byl k tomu adekvátní. Osobně věřím, že holky jsou po zápase s Židenicemi dobře připravené a nějaké ty body z Prahy přivezeme."

V letošním ročníku se ženské složce daří sbírat body s důležitými soupeři a drží se tak v poklidném středu tabulky. Na svém kontě mají svěřenkyně Jakuba Robenka třináct bodů a nacházejí se na šesté příčce tabulky. V minulém kole zaznamenaly ženy první domácí porážku, když v prodloužení podlehly Židenicím 4:5.

Ze zápasu bude tradičně k dispozici podrobný online přenos prostřednictvím serveru onlajny.com a k dispozici bude také stream na serveru tvcom.cz. 

Související zápas

10.kolo

úterý 17.11.

 

8:4

 


Bohemians

Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři