Bývalý hráči FBC Ostrava vyhrály Prague Masters

úterý 17.11.2015 | Michal Chadim |  

O minulém víkendu se v Praze uskutečnil další ročník Prague Masters, do kterého naskočili i čtyři bývalý hráči FBC Ostrava v dresu Wiler-Ersigen Tigers. Na turnaji se jim dařilo, neboť se svým týmem v kategorii 40+ turnaj vyhráli.

Bývalý hráči FBC Ostrava vyhrály Prague Masters

 
 
 
Turnaje Prague Masters se stejně jako v minulých letech tak i letos zúčastnili bývalý hráči FBC Ostrava. Do letošního ročníku naskočila čtveřice ve složení Rolf Franke, Radek Síkora, Otto Kubiš a Tomáš Trnavský. Všichni tito jmenovaná hráči naskočili v dresu Wiler-Ersigen Tigers.

V základní skupině tito hráči postupně poradili s florbalisty Kobilis, Sagene IF, Aarland a P.CA Milada. který jako jediný porazili až po samostatných nájezdech. V neděli, kdy bylo na programu play-off tak v osmifinále si poradili Star Dust 5:2, ve čtvrtfinále s Black Angels se stejným výsledkem. V semifinále je čekal švédský Umea City Ibk se kterým si poradili v gólové přestřelce 6:4.

Posledním soupeřem, který je čekal ve finále byl finský KCUF. Tomuto soupeři ze země tisíci jezer nadělili  "bůra" a po předcházejícím bronzu a stříbru poprvé dokráčeli k turnajovému vítězství.

Turnajové výsledky:


Kanadské bodování turnaje:


foto a obrázky: praguemasters.cz

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři