Viciánová: I když jsme prohrály, tak si ze zápasu odnášíme plno pozitivních věcí

čtvrtek 19.11.2015 | Michal Chadim |  

V rámci desátého kola absolvovala ženská složka další cestu do hlavního města, kde tentokráte zavítala na palubovku Bohemians. I když se zápas ze začátku vyvíjel dobře, tak ho děvčata nedokázala dotáhnout do vítězného konce. V utkání zaznamenala jeden gól a jednu úspěšnou přihrávku Veronika Viciánová, kterou jsme po utkání poprosily o krátké zhodnocení utkání.

Viciánová: I když jsme prohrály, tak si ze zápasu odnášíme plno pozitivních věcí

 
 
 

Veroniko, jak hodnotíte nevydařený zápas proti Bohemians?

Do zápasu jsme šly s tím, že chceme v něm urvat body. Tato taktika se nám ale dařila plnit pouze do poloviny utkání, kdy se nám dařilo poctivě bránit a trestat soupeřovi chyby. Bohužel jsme ale neproměnily všechny šance, které jsme si vytvořily.

Co bylo příčinou toho, že jste v utkání nezískaly žádný bod?

Bylo to asi to, že se Bohemce podařilo v půlce zápasu vyrovnat. Soupeř se díky tomu dostal do hry a my jsme se tím zbytečně zatáhly. Florbalistky Bohemians se tím dostaly do větších šancí, které tým takových kvalit dokáže proměnit. My jsme sice do třetí třetiny šly s cílem to alespoň vyrovnat, ale i když jsme nějaké branky daly, tak se nám jejich náskok nepodařilo dohnat.  Zásadní věcí též bylo to, že jsme řešili špatně brejkové situace a chvílemi jsme byly též trochu zbrklé při hře.

Která z těchto věcí byla podle vás klíčová?

Nejspíše druhá polovina utkání, ve které jsme nedokázali bránit a proměňovat šance jako v první polovině utkání. Možná i ty góly, které jsme dostaly na začátku třetí třetiny. Nicméně si ale i z toho zápasu odnášíme plno pozitivních věcí, které nám snad pomůžou do nedělního derby.


 

Související zápas

10.kolo

úterý 17.11.

 

8:4

 


Bohemians

Ostrava


Report

Preview

Přidá ženský tým v Praze další výhru?(16.11.2015)

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři