ČPP Aréna zažije letošní první ženské derby

pátek 20.11.2015 | Michal Chadim |  

V rámci jedenáctého kola Extraligy žen čeká ženský tým na domácí palubovce utkání ze všech nejočekávanější, neboť je čeká první letošní ženské derby s Vítkovicemi

ČPP Aréna zažije letošní první ženské derby

 
 
 

Vítkovice před letošní sezónou byli nuceni kvůli odchodům obměnit svůj hráčský kádr. Z týmu odešlo několik zkušených hráček, které nahradilo mládí. Všichni si před sezónou říkali, že svěřenkyním Jiřího Veleckého to bude nějakou dobu trvat, než se sehrají a vrátí tým tam, kde se nacházel v předloňské sezóně. Zatím ale to vypadá, že se hráčky sehrály velmi dobře, neboť v letošní sezóně zatím ještě neprohrály a poradily si jak z Chodovem tak Herbadentem na vlastním hřišti. V tabulce tak Vítkovicím patří suverénní první pozice.


Přečtěte si také:

Viciánová: I když jsme prohrály, tak si ze zápasu odnášíme plno pozitivních věcí (rozhovor s hráčkou po zápase na Bohemians)


Ostravské florbalistky se v letošní sezóně drží v klidném středu tabulky, i když se jim v posledním dvou zápasech příliš nedařilo. V tom prvním domácím neudrželi čtyřbrankový náskok a podlehli Židenicím 4:5 v prodloužení a v tom druhém pro změnu neudrželi na Bohemce vedení 2:0 a prohrály 4:8. I když budou před derby určitě ostravské florbalistky nabuzené a budou chtít přetrhnout negativní bilanci, tak v tom zápase to nebude rovněž jistě jednoduché.

V minulé sezóně v základní části vyhrály oba zápasy hráčky Vítkovic, které nejprve na své palubovce ve SC Dubina vyhrály 13:1 a poté v odvetě na ČPP Aréně zvítězily 9:1. Oba týmy se potkaly i ve čtvrtfinálové sérii, kterou Vítkovice vyhrály 4:0 na zápasy (7:1, 11:1, 7:1 a 8:0).


Oficiální pozvánka na Facebooku:

Bitva o královny Ostravy: FBC ČPP Bonusia Ostrava - 1. SC Vítkovice Oxdog


Samozřejmostí je i to, že pokud nebudete moci sledovat zápas přímo z haly, tak bude k dispozici podrobný online přenos prostřednictvím serveru onlajny.com a k dispozici bude také stream na serveru tvcom.cz.

Vstupné na zápas extraligy žen činí 10 Kč.


online: FBC ČPP Bonusia Ostrava - 1. SC Vítkovice Oxdog


 

Související zápas

11.kolo

neděle 22.11.

 

0:9

 


Ostrava

Vítkovice


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři