Ženy již zítra čeká bitva o semifinále poháru

sobota 28.11.2015 | Redakce |  

Již zítra od půl druhé čeká Bonusii bitva o semifinále Poháru České Pojištivny, ve které jim budou čtvrtfinalovou překážkou brněnské Židenice.

Ženy již zítra čeká bitva o semifinále poháru

 
 
 

Stejně jako většina týmů tak i ten brněnský prošel v letní přestávce obměnou svého kádru. Největší ztrátou byl konec jejich dlouholeté kapitánky Lucie Svobodové. V loňské sezóně díky své atraktivní hře dokráčely florbalistky k pátému místo a před letošní sezónou myslí ještě více. Po základní části by chtěli skončit do čtvrtého místa a tím pádem se poprat o semifinále. Zatím jim ale předsezónní cíl příliš nevychází, neboť se po jedenácti kolech nacházejí na průběžném osmém místě extraligové tabulky.

Židenice svou cestu pohárem začali v prvním kole skupiny E, ze které postoupily do dalších bojů z druhé místa.V bojích ve skupině jedinkrát prohrály a to docela překvapivě proti ženám SK Jihlavy 3:4. V osmifinále pak porazily FBŠ Jihlava 5:2. Díky tomu tak postoupily do čtvrtfinále, ve kterém se potkají s florbalistkami ostravského FBC.

Ostravské FBC úvodní kolo zvládlo bez ztráty jediného bodu. Ve osmifinále už to ale tak jednoduché nebylo, neboť zápas s Opavou byl hodně vyrovnaný. Rozhodovalo v něm, až prodloužení ve kterém byly úspěšnější právě florbalistky ostravského FBC.

Zápas začíná v sportovní hale VUT CESA Brno 1 od 13:30 a vy můžete sledovat jeho průběh na naších sociálních síti. Nově budou i zajímavé obrázky k vidění na našem klubovém instragramu.

Vítěz tohoto utkání se pak v semifinále muže těšit na Chodov.

 

Související zápas

CF

neděle 29.11.

 

4:6

 


Židenice

Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři