Studovali jsme spoustu materiálu, říká před Vinohrady kouč Robenek

pátek 7.10.2016 | VG |  

Florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava se v 5. kole extraligy chtějí vrátit na vítěznou vlnu. Po dvou prohrách s Chodovem a Bohemians je teď čeká v Praze duel s Královskými Vinohrady.

Studovali jsme spoustu materiálu, říká před Vinohrady kouč Robenek

 
 
 

"Doufám, že nás předchozí zápasy posunuly tím správným směrem," řekl kouč družstva žen Jakub Robenek. "Načerpali jsme spousty materiálu a přes týden jsme intenzivně pracovali, abychom už s Vinohrady potvrdili dobrý úvod sezony. Prohry s Chodovem a Bohemkou chceme napravit v druhých vzájemných zápasech v další fázi sezony, abychom mohli být úspěšnější."
Relizační tým hráčkám vštěpoval především lepší přechodovou fázi. "Hodně totiž předržujeme balony. Místo toho, abychom je nechali chodit, běháme s ním, proto to má obrana proti nám jednoduché. Když nám vázne přechodová fáze, nejsme schopni dávat jednoduché góly. K tomu jsme pilovali maličkosti, co řešíme dlouhodobě," poznamenal Robenek.
Hráčky FBC Ostrava požene v neděli ještě jedna motivace. "Minulý zápas s Královskými Vinohrady jsme doma prohráli, teď to chceme napravit. Papírově asi budeme za favority, tuhle pozici se ale pořád učíme. Snad ji potvrdíme," věří Jakub Robenek před utkáním, které začne v neděli v 16 hodin.

 

Související zápas

5.kolo

neděle 9.10.

 

9:10

 


Vinohrady

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři