Handicap doženeme, věří Holovka

pátek 7.10.2016 | VG |  

Kvůli rozsáhlé marodce museli vynechat muži FBC ČPP Bystroň Group Ostrava minulý týden nejen trénink, ale i extraligový duel se Střešovicemi. Do 5. kola extraligy, které odehrají v Pardubicích, tak půjdou s mírným handicapem.

Handicap doženeme, věří Holovka

 
 
 

"Herní výpadek tam je, chybí nám zápas i páteční trénink. Je to handicap, ale snad to doženeme," věří Jan Holovka, asistent trenéra týmu mužů. Z virózy, která skolila čát týmu, se už hráči dostali. "V úterý už trénovali všichni a doufám, že jsme v pořádku."
Příprava na Pardubice pokračovala na čtvrtečním tréninku, v pátek má tým v plánu rozbory videa. "A budeme si něco říkat k Pardubicím," podotkl Holovka. "Pardubice sice minule prohrály v Liberci 3:7, ale co se týče třeba jejich domácího zápasu s Tatranem, odehráli moc pěkný zápas," připustil asistent kouče. "Určitě nečekám zápas zadarmo. Bude to vyrovnané, Pardubice budou jistě chtít zlomit nulu na svém kontě. Možná je nakopne i trenérská rošáda. Snaha o první body bude určitě velká, nedají nám nic zadarmo. Přesto věřím, že tam jedeme vyhrát a potvrdit dobrý vstup do sezony," zdůraznil Jan Holovka.
Muži hrají v Pardubicích v neděli od 17 hodin.

 

Související zápas

5.kolo

neděle 9.10.

 

6:3

 


Pardubice

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři