Ženy vyzvou nováčka

čtvrtek 13.10.2016 | VG |  

Neznámý soupeř čeká florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v 6. kole extraligy. V sobotu přivítají na domácím hřišti celek Panthers Praha. Jde o extraligového nováčka, který postoupil z nižší soutěže.

Ženy vyzvou nováčka

 
 
 

"Zatím ho známe jen z videa, ze statistik, z takových těch základních věcí," řekl trenér ostravského družstva Jakub Robenek. "Očekáváme od nich podobný florbal, jaký hrají týmy v dolní části tabulky, vlastně něco podbného jako minule Vinohrady. Ale mají dost bodů, což jsem nečekal," zmínil Robenek. Panthers totiž drží po pěti kolech s pěti body osmou příčku.
Kouč Robenek je přesvědčen, že jeho svěřenkyně duel zvládnou. "Bude to jenom o našem výkonu. Vlastně stejně jako minulý týden," připomněl vítězství 10:9 v Praze nad Královskými Vinohrady. "Snad to ale zvládneme lépe, protože minule jsme měli buď naprosto skvělé momenty, nebo naprosto hrozné. Ukázali jsme oba extrémy," podotkl Robenek.
Tým tak znovu absolvoval analýzu u videa. "Něco jsme si ukázali, něco jsme si řekli. Holky byly k sobě kritické, takže teď snad předvedeme výkon hodný našeho týmu," zdůraznil Jakub Robenek.
Duel proti Panthers začíná v sobotu ve 20 hodin.

 

Související zápas

6.kolo

sobota 15.10.

 

8:5


FBC Ostrava

Panthers Praha


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři