Těžko popsatelné pocity, říká Koutný o svém návratu

úterý 3.1.2017 | VG |  

Po roce a půl se do FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vrací zkušený trenér Petr Koutný.

Těžko popsatelné pocity, říká Koutný o svém návratu

 
 
 

"Jak se cítím? To je těžko popsatelné, pocity mám smíšené," přiznal kouč Koutný.
    Počítal jste při svém odchodu, že se ještě někdy vrátíte?
Nepočítal. A upozorňuju, že se vracím jen kvůli klukům. Za ten rok jsem se plně soustředil na slovenskou reprezentaci, ať už juniorskou, nebo seniorskou, byla a je to pro mě priorita. Ale klubové srdíčko tlouklo...
    Co vás tedy přimělo se vrátit?
Shodou okolností se ozvali někteří rodiče, ať ty kluky vezmu, byla tam nějaká přímluva. Jednali jsme s Rolfem a domluvili jsme se.
Dosavadní trenér juniorky musel skončit, protože trénoval i muže jiného klubu. Vy budete stíhat i slovenskou reprezentaci ?
S tím nebude problém. Byť v amatérských podmínkách, já jsem profesionál. Mám v realizačním týmu schopné lidi, a když bude třeba někam jet, domluvíme se. Třeba s juniory pojede trenér mužů.
    Budete hrát už teď o víkendu ? Jaké to pro vás bude ?
Těžké. Ty kluky tolik neznám. Pár ano, i když byli ještě malincí. Ale nebojím se toho. Jde hlavně o to, aby ten kolektiv navázal na dřívější období. A samozřejmě musíme pracovat tak, aby tam byla návaznost pro mužské složky. Ti kluci potřebují na to připravit.
    Pomohou vám zkušenosti ze slovenské reprezentace ?
V mém věku už to není o zkušenostech, je to prostě dané za ty roky, co trénuju. Jsem přísnější, ale to všichni o mě vědí. Prioritou pro mě je, abych ty kluky taky vychoval, aby z nich vyrostli slušní členové naší společnosti. Aby mě i za pár let pozdravili a třeba řekli, že jsem sice byl přísnější, ale jinak to se mnou šlo.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři