Ženám startuje "příprava" na play-off

pátek 6.1.2017 | VG |  

Střetnutím s Panthers Praha načnou florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava druhou část základní části, do které vstupují jako pronásledovatelky elitní čtveřice, které zároveň mají dostatečný bodový náskok na týmy za sebou.

Ženám startuje

 
 
 

"V zápasech s týmy pod námi chceme být nadále dominantní a nadále to chceme stoprocentně potvrzovat výsledkově," konstatoval na florbal.cz kouč ostravského družstva Jakub Robenek, jenž se snažil s realizačním týmem připravit už v zimní přestávce své družstvo nejen na zbývající zápasy základní části, ale také na play-off. "Chceme, aby holky získaly takové chlapské myšlení, aby se naučily takový trojblok: co – kdy – kde, ale zatím tomu chybí chytrost, když to řeknu ostře, tak nemáme takovou českou vyčůranost a chytrost," podotkl Robenek. "Holky to sice mají naučené, ale zatím to v zápasech s lepšími týmy nefunguje," zalitoval. "Dali jsme si takový mini cíl do konce základní části porazit někoho z týmů, které jsou nad námi. Jinak jsem holkám oznámil, že se už nebudeme připravovat na jednotlivé soupeře, ale od 2. ledna jsme najeli na přípravu pro play-off,“ dodal Robenek.
Na rozehřátí mají ostravské florbalistky relativně "lehkého" soupeře - v tabulce předposlední Panthers Praha. Vzpomenout si však musí na minulý duel, kdy Pražanky udolaly až náporem ve třetí třetině.
To, zda Ostravanky potvrdí roli favoritek, se ukáže v neděli v Praze, hraje se od 15 hodin.

 

Související zápas

16.kolo

neděle 8.1.

2:11

 


Panthers Praha

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři