Ženy jedou do Prahy prolomit bariéru

pátek 3.3.2017 | VG |  

Play-off je tu! Florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava odstartují o víkendu čtvrtfinále extraligy v Praze dvěma zápasy proti Bohemians.

Ženy jedou do Prahy prolomit bariéru

 
 
 

"Konečně jsme se dočkali. Je tu část sezony, na kterou jsme se v podstatě už od poloviny základní části poctivě připravovali," prohlásil kouč ostravského družstva Jakub Robenek, jehož družstvo skončilo v základní části páté. Vítězné Vítkovice, které v předchozích letech obvykle volily FBC Ostrava, tentokrát sáhly jinam a čtvrté Bohemians už neměly jinou volbu. „To, že si nás Vítkovice nevybraly, je pro nás malý dílčí úspěch, když už jsme to v základní části nedotáhli na čtvrtou příčku,“ řekl ostravský trenér Jakub Robenek. „Zřejmě jsme pro Vítkovice herním projevem a stylem hry tak nepříjemní, že zvolily jednodušší cestu. Pro nás je souboj s Bohemkou zase nový impulz.“
Před hráčkami FBC Ostrava je tak velká výzva - v základní části nedokázaly ani jednou porazit týmy z elitní čtveřice. Prolomit tuto bariéru chtějí právě teď. "Jdeme postupnými kroky a věříme, že ten další se nám podaří udělat nyní. Věříme, že naše série s Bohemians bude vyrovnaná. Dáme do toho všechno," doplnil Robenek.
Sobotní první zápas série se hraje v Praze od 16.30, stejný čas platí i pro nedělní druhé střetnutí.

 

Související zápas

CF1

sobota 4.3.

 

10:2

 


Bohemians

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři