Boj o srovnání série

pátek 10.3.2017 | VG |  

Florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava se nehodlají vzdát! Ve čtvrtfinále extraligy sice po dvou zápasech v Praze prohrávají s Bohemians 0:2, ale mají před sebou dva duely v domácím prostředí.

Boj o srovnání série

 
 
 

"Víme, že když chceme, tak můžeme hrát s kýmkoliv. Jen prostě pořád nám něco chybí. Už by to chtělo prolomit!" burcuje spoluhráčky střelkyně Veronika Káčová, která ve druhém střetnutí série vstřelila čtyři branky. "Šance je reálná. Když navážeme na ten druhý zápas, nejlíp na jeho třetí třetinu, tak si v Praze ještě zahrajeme," věří Káčová.
Hráčky FBC Ostrava si hlavně budou muset dát pozor na vyloučení. V úvodních dvou zápasech série byly na trestné lavici až příliš často a soupeřky toho nejednou dokázaly využít. "Nechceme však slevit z důrazu a maximální bojovnosti. Chceme hrát moderní, důrazný florbal mezinárodního střihu. Na domácí zápasy s Bohemians jsme připravení," uvedl kouč ostravského družstva Jakub Robenek. "A doufáme, že nás podpoří plná hala."
Třetí zápas série hrané na čtyři vítězství se bude hrát v ČPP Aréně v sobotu od 17 hodin, čtvrtý začne v neděli v 15 hodin.


 

Související zápas

CF3

sobota 11.3.

 

6:10

 


FBC Ostrava

Bohemians


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři