Ženy mohou dnes vyrovnat sérii

pátek 17.3.2017 | VG |  

Prohrávaly 0:3 na zápasy a byly krok od vyřazení. Teď však budou florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava bojovat o vyrovnání série s Bohemians. Po dvou výhrách je totiž stav série 2:3 a dnes je na programu šestý čtvrtfinálový duel. Hrát se bude od 18 hodin v ČPP Aréně.

Ženy mohou dnes vyrovnat sérii

 
 
 

"Výhodou je pro nás domácí prostředí. Měly bychom využít v náš prospěch to, že máme aktuálně psychicky navrch," prohlásila ostravská hráčka Markéta Vrlíková. Připomněla tak, že předchozí dvě utkání vyhrálo FBC Ostrava - v neděli doma 8:3 a ve středu v Praze 7:6. "Musíme vstoupit do zápasu stejně jako v neděli a nedat jim ani čuchnout k míčku," podotkla Vrlíková.
"Všechny fanoušky zveme do Ostravy a prosíme je o podporu. Jsme zase o kousek blíž zázraku," doplnil kouč ostravského družstva Jakub Robenek. Jeho svěřenkyně po celou základní část marně usilovaly o výhru nad týmem elitní extraligové čtyřky, prohrály i úvodní tři duely čtvrtfinálové série. Pak se však vzchopily a dokázaly, že dokáží favorizovaného soupeře zdolat. Podaří se jim to znovu?
Přijďte se přesvědčit!

 

Související zápas

CF6

pátek 17.3.

 

8:2

 


FBC Ostrava

Bohemians


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři