Ženy chtějí odčinit prohry z úvodu semifinále

pátek 31.3.2017 | VG |  

Třetí a čtvrtý zápas semifinálové série nabídne víkend v ČPP Aréně. Družstvo žen FBC ČPP Bystroň Group Ostrava bude chtít v domácích duelech odčinit dojem z nepříliš povedených úvodních dvou zápasů série na hřišti městského rivala, družstva Vítkovic.

Ženy chtějí odčinit prohry z úvodu semifinále

 
 
 

"Výkony v prvních dvou zápasech se nám nepovedly," uznal kouč FBC Ostrava Jakub Robenek. "Musíme opustit takový "dětský" florbal, musíme hrát zodpovědněji, důsledněji a hlavně nesmíme nabízet soupeři tolik šancí. Hráčky Vítkovic jsou natolik zkušené, že je téměř vždy promění," poznamenal Robenek. Vítkovické favoritky, které ovládly i celou základní část soutěže s jedinou prohrou z 22 zápasů, vstřelily v prvních dvou střetnutích semifinále 25 branek.
"Musíme hrát zodpovědně a koncentrovaně," nabádala brankářka Veronika Tomšová, která doufá, že pomoci může i domácí prostředí. "Není nad to hrát doma a mít v hledišti pověstného šestého hráče. Doufám, že se naši fanoušci nenechají zahanbit a přijdou ukázat, že kotel na Dubině se tomu našemu nemůže rovnat," vzkázala gólmana FBC Ostrava.
"Přizpůsobíme taktiku a věřím, že se zlepšíme. Popereme se o výhry," zdůraznil trenér Robenek.
V ČPP Aréně se bude hrát v sobotu od 19 a v neděli od 16 hodin.

 

Související zápas

SF3

sobota 1.4.

 

3:5

 


FBC Ostrava

Vítkovice


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři