Ostřanský se nevrátí

čtvrtek 13.7.2017 | VG |  

Superliga ještě nezačala, ale už přišla o jednu z avizovaných hvězd. Někdejší reprezentant Martin Ostřanský sice původně ohlásil návrat do FBC ČPP Bystroň Group Ostrava, teď ale vzal svá slova zpět.

Ostřanský se nevrátí

 
 
 

Ozval se, že se rozhodl zůstat ve Švýcarsku. Že ho to mrzí, ale to nás taky,“ uvedl sportovní šéf ostravského klubu Lubomír Šimon. „Nedokážu popsat své pocity. Vnitřně jsem naštvaný, převažuje ale asi zklamání. Vůči ostatním klukům z týmu je to nefér.“
Přitom když Ostřanský v dubnu ohlašoval návrat, mluvil přesvědčivě. „S manželkou jsme byli dlouho ve Švýcarsku, prožili jsme tam krásné období, krásný život. Ale já říkám, že přesýpací hodiny se naplnily a kořeny, rodina i srdíčko nás táhly do Česka. Poslední rok jsme o tom intenzivně uvažovali. Máme dvě děti , starší dcera půjde za dva roky do školy a to byl další bod, kvůli kterému jsme to začali řešit,“ vykládal tehdy.
S FBC Ostrava hráč jednal od října 2016. „Ozval se a my jsme se toho chytili. Dostal podmínky, jaké chtěl, a týkaly se nejen jeho, ale třeba i manželky,“ poznamenal Šimon.
Ostřanský se měl k týmu připojit v červenci, na Czech Open už měl nastoupit v dresu FBC Ostrava. „Nebyl jediný signál, že by si to rozmyslel. Je to určitě těžké rozhodnutí, ale pro nás je to velké zklamání,“ řekl Šimon.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři