Robenek: příprava zatím super

čtvrtek 20.7.2017 | VG |  

Florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava již vstoupily do druhé fáze letní přípravy. Jak byl kouč Jakub Robenek spokojený s tou první?

Robenek: příprava zatím super

 
 
 

"Příprava je za mě zatím super, nějaké nedostatky v první části se sice vyskytly, ale ve druhé části, kterou jsme začali v pondělí, budeme dál pracovat na jejich odstranění," řekl Jakub Robenek. "Nasazení hráček je výborné, tréninky vypadají dobře. Všichni pracujeme na tom, aby nadcházející sezona byla ještě úspěšnější než ta minulá.
Ostravské florbalistky pracují nejen na kondici, ale také zlepšují techniku hole. "Chceme, aby kondiční posun byl doprovázený i prací s hokejkou, tak aby na ni byly holky zvyklé a hůl je poslouchala," vysvětloval Robenek.
Ostrý test čeká hráčky FBC Ostrava na Czech Open. Tam se v kategorii Elite střetnou v základní skupině s FbŠ Bohemians, reprezentací Německa a finským celkem EräViikingit. "K Czech Open se ovšem nijak zásadně neupínáme, neobětujeme mu přípravu. Samozřejmě tam pojedeme s týmem, který už budeme mít pod rukama na extraligu. Taktiku budeme ladit až na místě," podotkl Robenek, který ocenil to, jak do týmu zapadly posily. "Poprvé se zapojily na soustředění na konci června, kde si to všechno sedlo. Všechny hráčky, které přišly, zapadly dobře. Měl jsem trochu obavy, jestli to bude v pohodě, ale je to naprosto v pořádku. Všechny pochopily princip, na kterém pracujeme," zdůraznil Jakub Robenek.


 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři