Muži se těší na pořádnou konfrontaci

čtvrtek 20.7.2017 | VG |  

Mistrovský Chodov, švédský IBF Falun a švýcarský tým Floorball Thurgau. To jsou soupeři, se kterými se utkají florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na turnaji Czech Open v Praze.

Muži se těší na pořádnou konfrontaci

 
 
 

"Jsme moc rádi, že jsme se dostali do kategorie Elite, bude to pro nás perfektní konfrontace. Kluci se podívají, jak má vypadat florbal," řekl kouč FBC Ostrava Martin Smeták. "Vyzkoušíme si to, kluci zjistí, jaké mají nedostatky, kam se mohou posunout, co pro sebe můžou udělat. Bude to jednoznačně výborná příprava. O výsledku nebudeme mluvit, jen chceme, ať si k tomu naši borci čichnou," podotkl trenér Smeták.
Florbalisté FBC Ostrava nyní mají volno, ovšem všichni dostali tréninkový plán, aby věděli, jak a na čem pracovat. "První část přípravy byla dobrá, kvalitní. Pod vedením atletického trenéra Ševčíka a mě kluci pracovali na výbušnosti a rychlosti. za měsíc a půl to do sebe dostali," poznamenal Smeták.
Po volnu s tréninkovým plánem mají hráči sraz ke druhé části přípravy v pondělí. "Naskočíme rovnou do haly, hned navážeme na předchozí přípravu. Už 4. srpna hrajeme ve Znojmě přátelák," doplnil Martin Smeták.


 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři