Tři týmy vyrážejí na Czech Open

středa 9.8.2017 | VG |  

Mužské superligové áčko, ženský extraligový tým a také družstvo juniorek FBC ČPP Bystroň Group Ostrava se zúčastní turnaje Czech Open v Praze. Muži a ženy budou hrát v nejvyšší kategorii Elite, juniorky nastoupí v kategorii žen.

Tři týmy vyrážejí na Czech Open

 
 
 

"Čekají nás těžcí soupeři," uvedl před startem turnaje kouč celku mužů. Ti se v Praze v základní skupině utkají s mistrovským Chodovem, týmem IBF Falun ze Švédska a švýcarským klubem Floorball Thurgau. "Pro kluky to bude super škola do naší ligy. Utkáme se s hodně těžkými soupeři a těšíme se na to," dodal Smeták.
Pro ženské družstvo FBC Ostrava bude Czech Open první velkou akcí v novém složení po letních příchodem posil. Ženy se v kategorii Elite střetnou s extraligovým FbŠ Bohemians, celkem EräViikingit z Finska a německou reprezentací. "Budeme testovat složení pětek a herní systém. Věříme, že se nám v turnaji ukáže spousta nových věcí, na kterých pak budeme moci zapracovat," řekl hlavní kouč klubové ženské složky Jakub Robenek. "Na výsledky až tak moc nekoukáme, ale chceme, abychom v Praze odehráli co nejvíce zápasů," doplnil Robenek.
V podobné pozici jedou do Prahy i ostravské juniorky. "I ten tým se musí naučit pracovat, učit se herní systém," podotkl Jakub Robenek. Juniorky FBC Ostrava na Czech Open změří síly s extraligovým celkem Crazy Girls Liberec, švýcarským UC Yverdon a týmem Florbal Vsetín. "Pro naše juniorky to bude ohromně kvalitní příprava. V ligové juniorské soutěži se s tak kvalitními soupeři nepotkají. I proto jsme je nasadili do ženské kategorie. Holky si zahrají třeba s Libercem a uvidíme, co to s nimi udělá," dodal Jakub Robenek.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři