Švýcarský celek trenoval v ČPP Aréně

čtvrtek 10.8.2017 | RaK a redakce |  

Švýcarský druholigový celek AD ASTRA Sarmen trénovala od 5-8.8.2017 na ČPP Aréně. O své dojmy se s námi podělil finský trenér Otto Moilanen

Švýcarský celek trenoval v ČPP Aréně

 
 
 

     Co Vám ukázalo utkání proti českému mužstvu ?
Zápas nám ukázal, že máme ještě mnoho práce a co bychom měli dělat v tréninku. Také mi to dalo spoustu informací o našich hráčích. Byla to pro nás dobrá zkušenost hrát proti týmu FBC Ostrava, který hrál na vysoké úrovni většinu zápasu. Bylo nám velkým potěšením hrát proti tomuto týmu.
    Přijeli jste s kompletním kádrem na sezonu, nebo ještě přijdou posily ?
Na tréninkovém kempu máme 21 hráčů. Další 2 hráči přijedu na Czech Open ve středu. A tam budeme mít kompletní tým. 
     Zápas byl celkem v tempu, byl jste spokojen s jeho úrovní ?
Jsem velmi spokojený. Kluci hráli dobře a myslím, že máme skvělý tým. Podali jsme dobrý výkon, ale stále potřebujeme čas.
    Kdo se Vám líbil (hráč) z mužstva FBC ?
Nejvíc se mi líbil hráč Jakub Mendrek, je velmi dobrý a nebezpečný hráč. Ale bylo tam mnoho dobrých hráčů. Samozřejmě, že jsem hlavně sledoval hráče z našeho týmu.
    Co říkáte na domácí mužstvo, mělo by šanci hrát švýcarskou extraligu ?
To je dobrá otázka. Myslím, že tým FBC Ostrava by mohl hrát nejvyšší švýcarskou ligu. Nevím, jestli na nejvyšších pozicích, ale myslím, že by se udržel. Je to velmi kvalitní tým.
    Jak se Vám líbí zázemí klubu, které je jejím majetkem hala, autobus ?
V první řadě bych zmínil halu. Jsme velmi šťastni, že jsme zde měli možnost trénovat. Je to úžasná hala. Podlaha a vybavení bylo velmi kvalitní. Doprava autobusem fungovala dobře, všechno klapalo bez problémů.
    Byli jste spokojeni s ubytováním a jídlem v hotelu Park inn ?
Jsem velmi rád, jak v hotelu vše fungovalo. Zaměstnanci byli velmi ochotní a přátelští. Nebylo nic, co by nedokázali vyřešit. Pokoje byly velmi dobře vybaveny. A jídlo? Jsme sportovci a porce pro nás bly nedostatečném, ale jinak si nemůžeme stěžovat.
    Přijedete příště a doporučíte tuto zkušenost i ostatním týmům ?
Ano, rozhodně doporučuji tuto zkušenost ostatním týmům, bylo to dobré zpestření pro nás všechny. Speciálně pokud plánují hrát na Czech Openu.
    Jak se Vám líbilo město Ostrava ?
Byl jsem jen v hale a na hotelu. A vlastně i v Kauflandu (smích). Ale ten jsem navštívil i v Německu. Jinak jsem neměl možnost navštívit město.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři