Muži míří do Náchoda za Chodovem

čtvrtek 28.9.2017 | VG |  

O svátečním pátém kole Tipsport Superligy, které se hraje netradičně ve čtvrtek, čeká florbalisty FBC ČPP Bystroň Group Ostrava velmi obtížný soupeř. V Náchodě se střetnou s týmem z pražského Chodova. Ten patří ke špičce soutěže a v odehraných čtyřech zápasech ztratil jediný bod.

Muži míří do Náchoda za Chodovem

 
 
 

"My jsme ve čtvrtém kole konečně bodově zabrali a teď by to chtělo na to navázat," připomněl kouoč FBC Ostrava minulou výhru nad Znojmem, která pro jeho svěřence znamenala první tři body v sezoně. "Už předtím s Mladou Boleslaví šel náš výkon nahoru. A pokud bude mít vzestupnou tendenci, nemusíme se bát nikoho. Kluci si už mnohokrát vyzkoušeli, že hrát se dá s každým," podotkl Smeták.
"Doufám, že udržíme střeleckou pohodu, jakou jsme měli proti Znojmu. Musíme se tlačit do zakončení, chtělo by to větší počet gólů z naší strany," poznamenal útočník FBC Ostrava Michal Sládek.
Propagace nejvyšší florbalové soutěže v místě, kde se obvykle Tipsport Superliga nekoná, se odehraje na státní svátek ve čtvrtek 28. září v Náchodě od 18 hodin.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři