Tomšová: Propadáme v obraně

sobota 14.10.2017 | VG |  

Snažila se, jak jen mohla, ale vítkovické útoky sama zastavit Veronika Tomšová nedokázala. Jak brankářka FBC ČPP Bystroň Group Ostrava viděla prohru 5:11 v derby s Vítkovicemi

Tomšová: Propadáme v obraně

 
 
 

    Veroniko, dostala jste jedenáct branek. Ukázaly Vítkovice svoji sílu ?
Bezpochyby ukázaly sílu v tom, že dokáží nekompromisně trestat každou naši chybu nebo zaváhání. Což nám se bohužel tak úplně nedařilo.
    Kde se podle vás zápas lámal ?
Určitě ve druhé třetině. Podařilo se nám rychle vyrovnat, pak ale přišly tři slepené góly Vítkovic a pro nás to bylo dost demotivující. Herně jsme se vrátily tak o dva roky zpátky. Odevzdávaly jsme soupeři téměř každý balon a všichni víme, že bez toho se gól dát nedá.
    Co musíte zlepšit, abyste Vítkovicím příště stačily ?
Dopředu naše hra nevypadala špatně, měly jsme pasáže, kdy jsme ze hry dokázaly vytěžit více než Vítkovice. V čem ale ztrácíme, je hra dozadu. Hloupě propadáme v situacích 1 na 1 a nabízíme soupeři zbytečně moc přečíslení. Je jasné, že tým, jako jsou Vítkovice, bude taková zaváhání trestat.
    Brankářka Vítkovic měla jen 11 zákroků. Měly spoluhráčky střílet více ?
Řekla bych, že problém nebyl ani tak v množství střel, jako spíš v jejich přesnosti. Pokud nedokážeme ve vyložených šancích trefit bránu, nemůžeme počítat s tím, že vyhrajeme.
    Lze si z takového zápasu vzít i něco pozitivního ?
Samozřejmě, že ano. Sezona je ještě dlouhá a každý zápas nás může něco naučit. Je třeba si ukázat některé věci a začít na nich pracovat, ať se v listopadu na Dubině můžeme ukázat v lepším světle a vrátit Vítkovicím víkendovou porážku.Řekla bych, že problém nebyl ani tak v množství střel, jako spíš v jejich přesnosti. Pokud nedokážeme ve vyložených šancích trefit bránu, nemůžeme počítat s tím, že vyhrajeme.


Fotogalerie

                                                                                               

Kompletní fotogalerie

 

Související zápas

7.kolo

sobota 14.10.

 

5:11

 


FBC Ostrava

Vítkovice


Report

Preview

Ženy přivítají v derby Vítkovice(13.10.2017)

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři