Na smůlu se nemůžeme vymlouvat, říká Kapcová

sobota 28.10.2017 | VG |  

Družstvo FBC ČPP Bystroň Group Ostrava sice v 9. kole extraligy podlehlo Ivanti Tigers Jižní Město 1:6, jedna z vůdkyň týmu Nela Kapcová ovšem tvrdí, že výkon družstva byl povzbuzující a že je na čem stavět.

Na smůlu se nemůžeme vymlouvat, říká Kapcová

 
 
 

    Nelo, dvě třetiny jste dobývaly branku Tigers marně. To Christianová chytala tak dobře, nebo se vám na hokejky lepila smůla ?
Obojí asi souhlasí. Smůla byla jednoznačná, ale na to se vymlouvat nemůžeme, měly jsme to zlomit. Výkon Christianové je určitě nutné vyzvihnout a já doufám, že takhle se ji bude dařit i na mistrovství světa.
    Srazilo vás, když jste na začátku třetí třetiny po vstřelené brance brzy zase inkasovaly ?
Musím říct, že dnes nás nesrazilo nic. Do posledních minut jsme všichni věřili, že zápas otočíme. Dnes se to bohužel nepovedlo.
    Prohrály jste 1:6, trenér Robenek přesto v hodnocení tým chválil, podle něj jste dokonce byly lepší. Měl pravdu, nebo vás chtěl jen utěšit ?
Výsledek pro nás nikdy není důležitý. Pro nás je důležitý herní projev a dnes jsme opravdu hrály dobře a hlavně nám všem se hrálo dobře, byly jsme hodně na balonu, měly jsme větší držení míče, měli jsme i větší počet střel... Bylo to ale málo.
    Na čem musíte ještě zapracovat, abyste dokázaly Tigers porazit? Koncovka asi bude hodně i o sebedůvěře, že ?
Pořád je na čem pracovat. Nejde o to jednou porazit Tigers. Chceme docílit toho, abychom pravidelně porážely ty nejtěžší soupeře. Dnes jsme měly velmi dobrý základ oproti minulým zápasům, takže na tom můžeme jednoznačně stavět. My věříme, že postavíme kvalitní dům, do kterého jen tak nenateče.
    Ve třetí třetině jsi byla vyloučená za hrubost zároveň s hráčkou Tigers Kleinovou. Byla nějaká strkanice? Byl ten zápas hodně emotivní ?
Strkanice byla z obou stran. Rozhodčí to posoudil dobře. Celkově emotivním zápasem bych to nenazvala. Už jsme zažili mnohem více vyhrocené zápasy.

Fotogalerie

                   

Kompletní fotogalerie

 

Související zápas

9.kolo

sobota 28.10.

 

1:6

 


FBC Ostrava

Jižní město


Report

Preview

Šlágr extraligy v ČPP Aréně(27.10.2017)

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři