Sílu družstva žen prověří Židenice

čtvrtek 18.1.2018 | VG |  

Brněnský celek K1 Florbal Židenice bude soupeřem družstva žen FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v 17. kole nejvyšší domácí soutěže. Židenice sice mají přesně polovinu bodů, než kolik se povedlo nashromáždit ostravským florbalistkám, jednoduchý zápas to však nebude.

Sílu družstva žen prověří Židenice

 
 
 

"Holky se musí naučit hrát v roli favoritek, makat naplno celých šedesát minut. Minule v Liberci jsme si vypracovali za polovinu zápasu náskok 7:1, pak to ale bylo z naší strany špatné. Tohle se nám nesmí stávat, tohle musíme z naší hry i mentality odstranit," zdůraznil trenér ostravského družstva Jakub Robenek. "Kdybychom něco podobného provedli v play off, nemohli bychom se divit porážkám. Holky to vědí a věřím, že tentokrát to bude lepší."
Ostravské florbalistky už sice směřují přípravu na play off, do nějž mají našlápnuto více než dobře, ale podcenit nechtějí ani zbývající utkání základní části. "Každý zápas, který máme před sebou, musíme brát zodpovědně. Čeká nás ještě několik soubojů, ve kterých můžeme doladit formu," potvrdila brankářka Jana Dupčáková.
Duel s Židenicemi odstartuje v ČPP Aréně v Ostravě v sobotu od 20 hodin


 

Související zápas

17.kolo

sobota 20.1.

 

7:2

 


FBC Ostrava

Židenice


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři