Strašně jsem trpěl, přiznal Daniš

sobota 10.2.2018 | VG |

Jeho vyloučení do konce zápasu znamenalo velký zásah do hry. Kapitán FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Jan Daniš po prohře 1:10 v Otrokovicích červené karty litoval.

Honzo, začněme od tvého vyloučení ve druhé třetině. Jak jsi viděl tu situaci ?
Dohrál jsem souboj po odpískaní a ohnal se rukou po protihráči, kdy jsem ho údajně trefil hokejkou do zad nebo do hlavy, což s čistým svědomím můžu popřít. Byla to blbost, samozřejmě, ale podle mého je takových situací je v zápasech spousta. A že to bylo za červenou kartu, to jsem byl hodně překvapen.
    Na první gól jste zareagovali velmi rychle a po první třetině byl stav pořád hratelný. Bylo to tvé vyloučení zlomové ?
V první třetině jsme byli horším týmem, ale začátek druhé jsme se zvedli a tohle nás dostalo zase do kolen, bohužel.
    Trpěl jsi pak hodně, když jsi nemohl zasáhnout do hry ?
Strašně moc, byl jsem plný vzteku a bezmoci. Jsem kapitán a nejstarší hráč, cítím zodpovědnost za tým a tohle se nesmí stávat.
    Jak se díváš na situaci v tabulce a na šanci zahrát si play off ?
Šance tam pořád je, teď musíme porazit Pardubice a od toho se bude odvíjet zbytek a musí nám přát i štěstí.
    Bude teď tvá motivace o to větší, budeš chtít odčinit to vyloučení, kterým jsi oslabil tým ?
Možná bude ještě větší než normálně. Vždy jdu do zápasu s tím, že chci vyhrát, ať už je na druhé straně jakýkoliv soupeř. Udělám vše pro to, abychom vyhráli poslední tři zápasy.