Klíč do play off vede přes Pardubice

pátek 16.2.2018 | VG |  

Zřejmě nejzásadnější duel v boji o play off je před muži FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Ve 24. kole Tipsport Superligy totiž vyzvou osmé Pardubice, na které tři zápasy před koncem základní části ztrácejí z devátého místa šest bodů.

Klíč do play off vede přes Pardubice

 
 
 

"Pokud chceme pomýšlet na to, že si letos zahrajeme play off, nesmíme si dovolit zaváhání. Pardubice máme na dostřel, ale když jim u nás doma dovolíme jakkoliv bodovat, naše situace bude velmi komplikovaná," uvědomuje si kouč ostravského celku Michal Trunkát.
Důležitost situace si uvědomují i na východě Čech. Pardubičtí v posledních osmi zápasech získali pouze tři body, a proto se v závěru základní části pokusili tým probrat trenérskou výměnou. Kouč Milan Koubek odstoupil z funkce hlavního trenéra, u áčka skončil také asistent Ondřej Vichr. Nahradili je Ladislav Štancl s asistentem Janem Černohorským. Martin Zozulák v roli hrajícího asistenta zůstal. "Na to nesmíme brát ohledy, musíme se soustředit sami na sebe, na svůj výkon," zdůraznil Trunkát. "Uděláme vše pro to, abychom vyhráli poslední tři zápasy," slíbil kapitán FBC Ostrava Jan Daniš.
Duel 24. kola soutěže se hraje v ostravské ČPP Aréně sobotu od 17 hodin.

 

Související zápas

24.kolo

sobota 17.2.

 

5:4

 


FBC Ostrava

Pardubice


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři