Bylo to o trpělivosti, říká šestibodová Sedláčková

sobota 17.2.2018 | VG |  

Šest kanadských bodů za čtyři góly a dvě asistence si při vítězství 11:2 nad Vinohrady připsala útočnice FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Barbora Sedláčková. "Spoluhráčky mi to servírují před prázdnou bránu," děkovala spoluhráčkám Barbora Sedláčková.

Bylo to o trpělivosti, říká šestibodová Sedláčková

 
 
 

    Čtyři góly, šest kanadských bodů v extralize, to se asi nepovede každý den, že? Co budete péct do kabiny ?
No to opravdu ne. :-) Je to největší bodový příděl v extralize, co se mi zatím povedl. Bude to znít jako klišé, ale na všech mých čtyřech gólech mají obrovský podíl právě spoluhráčky, které mi to servírují před prázdnou bránu. Pro mě už je lehká práce, to tam zametat :-) Zatím jsem nestihla upéct ani za minulý hattrick, takže mám co napravovat. Musím vymyslet něco jednoduchého, ať na to mé kulinářské schopnosti stačí, a hlavně čokoládového!
     Který váš gól byl nejhezčí ?
Žádný z nich by si rozhodně nezasloužil nálepku “gólu měsíce”, ani jeden bohužel nepadl z nějaké krásné kombinace, ale zmíním asi náš sedmý gól. Na hraně malého brankoviště, bekhendem ze vzduchu pod horní tyčku. Tak málo pravědobobný gól jsem asi ještě nedala. :-)
    Ale trvalo vám, než jste obranu soupeřek rozebraly. Nabádal vás kouč po první třetině k trpělivosti, nebo nabádal ke střelbě ?
Ze začátku zápasu Vinohrady dobře bránily, moc prostoru nám nedaly, gólmanka skvěle chytala a nám se nedařilo proměňovat, i to málo, co jsme si vypracovaly. V šatně padla obě slova, ale spíše to bylo o té trpělivosti. Věděli jsme, že soupeři musí dojít fyzické síly a my prolomíme střelecký nezdar. Oboje naštěstí vyšlo.
    Poslední zápasy vyhráváte vysokým rozdílem. Je to před play off povzbuzení, nebo byste raději poměřily síly s některým z týmů elitní trojky, abyste věděly, na čem jste ?
Určitě je to povzbuzení. Příští víkend jedeme na Chodov, takže se ještě s týmem z první trojky utkáme. Věříme, že jsme na vyřazovací boje dobře připraveni a to se musí projevit i následující kolo. To pravé povzbuzení před play-off bude, až za týden z Prahy přivezeme 3 body.
    Vyřazovací část se blíží. Nervozita stoupá, nebo se těšíte ? Superfinále v Ostravě musí být velké lákadlo...
Rozhodně se těšíme. Menší nervozita k tomu patří, jsou to důležité zápasy, které rozhodují o výsledku celé sezóny. Pro mě fakt, že se Superfinále hraje letos v Ostravě, není zas tak podstatný, jako pro holky, které v Ostravě bydlí a jsou tam doma. Pokud se Superfinále nebude hrát u nás v Brodě, tak je mi jedno, v jakém městě si po zápase pověsím zlato na krk.

Fotogalerie

                                     

Kompletní fotogalerie

 

Související zápas

20.kolo

sobota 17.2.

 

11:2


FBC Ostrava

SKV


Report

Preview

Ženy nastoupí proti Vinohradům(16.02.2018)

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři