Junioři: Dvě dvouciferná vítězství.

sobota 3.3.2018 | Jaroslav Heiser |

V posledních dvou utkáních skupinové fáze KB ligy juniorů jsme soupeřům nastříleli celkem 32 branek. Hráli jsme s posledními dvěmi týmy tabulky. Před zápasy play-off musíme ještě zapracovat na obranné hře, protože jsme celkem inkasovali 13 branek a dá se říci, že to byly góly zbytečné, vlastní a po našich hrubých individuálních chybách.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava – Itelligence Bulldogs Brno 17:4

Byli jsme od začátku až do konce zápasu mnohem lepším týmem. První utkání po návratu z Polska za nás odehrál Wojciech Malajka a hned se uvedl 4 góly a 2 asistencemi. Nejvíce se nám podařila druhá třetina, ve které jsme vstřelili soupeři 11 branek. Komentář našeho trenéra Petra Koutného: „Kluci dnes hráli s chutí, nabízeli se a přesně stříleli“.

FBC Hradec Králové – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 9:15

V neděli 25. 2. jsme s fanoušky jeli klubovým autobusem vyhrát do Hradce. Po nepřesvědčivé první třetině, která skončila 4:4, jsme v druhém dějství soupeře zmáčkli v jeho obranném pásmu a rázem jsme měli 6 gólový náskok. Ve třetí třetině došlo k podcenění soupeře a opět jsme dostali 4 laciné branky. Komentář našeho trenéra Petra Koutného: „V play-off zápasech budeme muset být více koncentrovaní“.

Dvěma výhrami jsme se posunuli na konečné 6. místo v tabulce a předstihli jsme Sparťany. Teď nás čeká předkolo před play-off a souboj o 5. místo s Ostravským rivalem z Vítkovic. Tuto sobotu 3. 3. se všichni sejdeme na Dubině, hraje se od 17:30 hod. Odveta se stejným soupeřem v neděli 4. 3. bude u nás na hale ČPP a hraje se od 18:00 hod.

Milí fanoušci, přijďte se podívat a fandit našemu týmu, budeme Vás potřebovat.