Juniorky si vybojovaly postup

pondělí 19.3.2018 | VG |  

To, co se nepovedlo juniorům, juniorky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava zvládly. Ve čtvrtfinálové sérii porazily Tatran Střešovice 2:0 na zápasy a zahrají si semifinále 1. ligy juniorek.

Juniorky si vybojovaly postup

 
 
 

Oba zápasy však byly velmi vyrovnané. Ten první vyhrály ostravské juniorky 4:3 až v prodloužení. "Byl to zápas hodný play off této soutěže. Předvedli jsem asi nejzodpovědnější výkon v sezoně, tak jak to má v play off být," chválil své chráněnky kouč Lukáš Robenek. "I když jsme nejspíš byli v pozici outsidera, jeli jsme sem vyhrát a to jsme zvládli," podotkl kouč FBC Ostrava. Utkání sice došlo až do prodloužení, ale to netrvalo dlouho. Po pouhých šestnácti vteřinách vstřelila Markéta Vrlíková.
V nedělní domácí odvetě zvítězily mladé ostravské florbalistky 6:4. První třetinu ovládly hráčky FBC Ostrava 3:0. "Měli jsme výborný vstup do utkání. Soupeř na nás vyrukoval s presinkem, nicméně musím holky pochválit za to, jak si s ním dokázaly poradit. Je škoda, že jsme v druhé třetině získali dojem, že to můžeme dohrát na 3:0," hodnotil duel trenér ostravského družstva Lukáš Robenek. Ve druhé dvacetiminutovce totiž soupeřky třemi brankami dorovnaly skóre. "Ve třetí třetině jsme ovšem ukázali i potřebný morál a zápas zlomili na svojí stranu. Jak se říká, každá věc má rub i líc," dodal Lukáš Robenek.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři