Junioři přešli přes Pardubice

neděle 31.3.2019 | VG |  

Další úspěšnou play off sérii KB extraligy mají za sebou junioři FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Ti si ve dvou zápasech poradili s Pardubicemi, když úvodní duel na hřišti soupeře vyhráli 6:5, doma pak zvítězili přesvědčivě 7:2.

Junioři přešli přes Pardubice

 
 
 

"Ovšem nechápu výpadek ve třetí třetině prvního zápasu," hodnotil kouč ostravských juniorů Petr Koutný. Jeho svěřenci vedli po 40 minutách hry v Pardubicích 4:2, jenže v 51. minutě domácí Pardubice otočily na 5:4. Junioři FBC Ostrava zabrali, v 55. minutě srovnali a v čase 58:57 vsítil vítěznou branku Matyáš Šindler. "Hráčům bylo důrazně řečeno, že zápas a série končí až v Ostravě," podotkl ostravský kouč.
Ve druhém duelu už byla vyrovnaná pouze první třetina, která skončila 2:2. "Byla taková ospalá, asi zapůsobila změna času," poznamenal Petr Koutný. "Občerstvení po třetině nám dodalo energii a sílu rozhodnout celé utkání i sérii ve druhé části." V ní ostravští junioři nasázeli soupeři čtyři branky, aniž by sami inkasovali. "Ve třetí dvacetiminutovce se již dohrávalo a zahráli si všichni hráči ze soupisky. Postup nás moc těší," zakončil kouč Koutný.

 

Facebook

Copyright © 2019 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři