Junioři podlehli Black Angels

neděle 7.4.2019 | VG |  

Dvě těsné porážky s pražským celkem Black Angels znamenaly pro juniory FBC ČPP Bystroň Group Ostrava konec sezony. V souboji o postup do boje o bronz v KB lize juniorů podlehli ostravští florbalisté Pražanům doma 5:6 a venku 6:7.

Junioři podlehli Black Angels

 
 
 

"Domácí zápas měl výbornou atmosféru, byl pěkný a odehráli jsme v ní i výbornou třetí třetinu. Bohužel jsme ale prohráli o gól," litoval kouč juniorů FBC Ostrava Petr Koutný.
Do odvety v Praze nastoupili ostravští junioři dobře, první třetinu vyhráli 1:0. Ovšem ve druhé části propadli, šestkrát inkasovali, a i když v posledním dějství mohutně dotahovali, na kýžený zvrat ve skóre a ve vývoji zápasu už to nestačilo. "Škoda první třetiny, kterou jsme měli vyhrát 3:0," posteskl si Koutný. "Na začátku druhé třetiny nás rozhodil vstup slavících mužů Black Angels do hlediště. Ale jsem rád za třetí třetinu, kterou kluci zvládli velmi dobře a chybělo málo. V podstatě nám scházel jeden gól na to, abychom hráli dále," poznamenal kouč ostravské juniorky a dodal: "Chtěl bych poděkovat juniorům, kteří se se mnou loučí, a těším se na nové dorostence, kteří ke mně přijdou. Také děkujeme našim fanouškům za celou sezonu a těšíme se, že je uvidíme na hale i příští rok."

Fotogalerie

                                   

Kompletní fotogalerie

 

Související zápas

BSF2

neděle 7.4.

7:6

 


BLACK ANGELS

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2019 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři