Veteráni narazili ve čtvrtfinále

pondělí 29.4.2019 | VG |  

Sice měli větší ambice než jen účast ve čtvrtfinále veteránské ligy, ale přísný los přiřkl veteránům FBC ČPP Bystroň Group Ostrava pozdějšího vítěze, střešovický Tatran.

Veteráni narazili ve čtvrtfinále

 
 
 

"V prvním zápase jsme měli snad čtyři gólovky, ale bohužel jsme je neproměnili. Naopak soupeř pak trestal naše chyby a my dostali čtyři góly z brankoviště," líčil Rolf Franke, klubový šéf a zároveň hráč veteránského výběru. "Za stavu 0:4 jsme ve snaze o skórování otevřeli hru a dostali další branky."
Odveta tak byla víceméně formalitou. "Stav 0:3 se otočit dá, jak ukázal proti Barceloně fotbalový Liverpool, 0:7 už otočit nejde. Nezmohli jsme se na víc, než Tatran porazit," podotkl Franke. "Abychom byli nadále konkurenceschopní, budeme muset i ve veteránské kategorii omladit. Hrajeme v kategorii 35+, jenže nás je deset ve věku 45 až 50 let. Každý sport je o fyzičce a o běhání a ten věk je znát. S tím, co jsme hráli, jsme asi dosáhli na maximum," hodnotil šéf FBC Ostrava. "Kdybychom dostali do čtvrtfinále hratelnějšího soupeře, možná bychom prošli do semifinále, ale to by byl asi strop," zaspekuloval Franke. "Potřebujeme omladit o hráče, kteří mají zkušenosti s extraligou nebo superligou, pak budeme moct zase mít ty nejvyšší ambice."

 

Facebook

Copyright © 2019 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři