Tour de Sweden - DEN TŘETÍ

pátek 23.8.2019 | Klub |

Stejně jako včera, i dnes máme vstávat brzy v 7:15 hodin. Ranní ptáčata se však dozvídají, že dnešní skupina do tělocvičny nedorazí, jupí, můžeme si přispat. 😎

Dnes nás čeká náročný den, po snídani musíme uklidit celou halu do posledního papírku, což se nám také daří. Balíme všechny věci a úspěšně je cpeme do našeho týmového autobusu. Lehce po deváté hodině vyrážíme na cestu.

Po necelých dvou hodinách stavíme v Mellby Center, abychom si nakoupili nějaké zásoby jídla a došli si na toaletu. Následně znovu nasedáme do autobusu a míříme do Varbergu. V krásném městě nás čeká dlouhý rozchod, který většina tráví na pláži nebo se prochází po městě a místním obchoďáku.

V 17:00 hodin spolu míříme na halu Sparbanken Wictory Center, kde se oba naše týmy utkají proti místnímu celku Warberg IC.

Dorostenky začínají utkání o trochu dříve, než bylo plánované. Mlaďoškám se utkání herně daří, bohužel ale zakončení není to, co by si přály. Nakonec tak dorostenky prohrávají poměrem 1:4.

Díky tomu, že mladé skončily dříve, vytvářejí ženám parádní atmosféru! 💥 I přes první nepovedenou třetinu se daří ženám otočit vývoj utkání a vedou o dva góly. Warberg IC si to ale nenechává líbit a třetí třetina opět patří švédskému celku, který v poslední minutě upravuje stav gólem do prázdné branky. Ženy tak prohrávají 5:7.

Chvilku po skončení utíkáme znovu do autobusu a míříme do vily blízko Göteborgu, kde strávíme následujících pár nocí. Dobrou noc 😴

Copyright © 2019 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt