Tour de Sweden - DEN PÁTÝ

neděle 25.8.2019 | Klub |

Dnes nás čekají náročná utkání. Proto ráno opět začínáme kvalitní snídaní.

V deset hodin se dorostenky schází před televizí a mají týmovou poradu u videa. Ženy se pro změnu schází před vilou a vydávají se na krátký výběh k moři. Nechybí u toho ani náš kondičák Dominik a tentokrát ani trenér Kuba. Poté se společně protáhneme na zahradě u vily a pak se pomalu začínáme balit na zápas proti Pixbu.

Lehce po dvanácté hodině vyrážíme do Mölnlycke na halu WallenstamHallen.

Nejdříve k nejtěžšímu utkání na Tour de Sweden nastupují ženy. I přes několik šancí v podobě samostatných úniků a pár zvonících tyčí branky se ženám nedaří vstřelit ani jeden gól. Ve třetí třetině se do hry dokonce dostává i pár dorostenek, které si tak zažívají utkání proti jednomu z nejlepších týmů na světě. 💪🏼 I přesto, že ženy nakonec inkasují 12 gólů, můžou si na své konto připsat cenné zkušenosti.

Hodinku po ženách na hřiště vtrhají dorostenky, na které také čeká tým Pixbo Wallenstam, aktuální švédská jednička. Mlaďošky se v první třetině parádně drží a nedovolují dát soupeřkám žádný gól. Ihned 13 vteřin po začátku druhé třetiny jdeme do vedení! 💪🏼 A do konce třetiny přidáváme ještě jednu branku. Mlaďošky nakonec švédskému celku dovolují jednu branku - aby se neřeklo 😀 - a samy přidávají další dvě, vítězí tak parádním výsledkem 4:1!💙💛

Po obou zápasech vyrážíme s malou zastávkou na nákup směr vila. Jako vždy kuchtíme dobrou večeři a připravujeme se na spánek. Ženy si ještě na krásné sny pouští horor a u toho usínají. Dobrou noc 😴

Copyright © 2019 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt