Ženy vyráží na utkání proti Ivanti Tigers

sobota 28.9.2019 | Týna Zíková |  

V sobotu 28.9.2019 se odehraje již 4. Extraligy žen. Elitní ženský kádr FBC ČPP Ostrava vyrazí do hlavního města, kde se utká s Ivanti Tigers Jižní Město.

Ženy vyráží na utkání proti Ivanti Tigers

 
 
 

FBC ČPP Ostrava
Ženám se zatím v nové sezóně daří skvěle. Ve třech utkáních byly zatím stoprocentní, a tak se s devíti body nachází na třetí příčce tabulky nejvyšší soutěže. 

Ostravský celek nejdříve v domácím utkání po přestřelce zvítězil poměrem 8:7. Z výjezdního utkání v Olomouci si následně přivezl další tři body po výhře 10:1. Ve druhém domácím utkání ženy nadělily dalších deset branek a Jičín tak porazily poměrem 10:4.

Statistiku hráček týmu vede se 13 body (7+6) Michaela Mlejnková, která zároveň vede i statistiku celé soutěže. 11 bodů (5+6) má na svém kontě Denisa Kotzurová.

Ivanti Tigers Jižní Město
Pražskému celku se v sezóně také celkem daří. Ze tří zápasů zaváhal pouze jednou. Se šesti body se tak nachází na pátém místě tabulky.

V prvním kole Tigers celkem jednoznačně přehrály Tatran poměrem 7:4. V druhém kole však narazily na Chodov a utrpěly vysokou porážku poměrem 3:12. V posledním utkání si však hráčky Tigers spravily chuť, když domácí Crazy girls přehrály poměrem 15:3. 

Statistiku hráček týmu vede se šesti body (4+2) Eliška Chudá. Stejně bodů má na svém kontě i Nikola Hermannová, avšak o jednu branku méně a asistenci více.

Vzájemná utkání loňské sezóny:
Ostrava - Tigers 6:5 (1:0, 2:2, 3:3)
Tigers - Ostrava 2:6 (0:1, 2:4, 0:1)

Ivanti Tigers Jižní Město vs. FBC ČPP Ostrava | 28.9.2019 | 16:45 | SH Jižní Město

 

Související zápas

4.kolo

sobota 28.9.

3:8

 


Ivanti Tigers

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Mediální partneři

Partneři

Partneři Livesport Superligy