Muži budou v prvním domácím utkání bojovat proti SKV

neděle 29.9.2019 | Týna Zíková |  

Mužská Superliga má za sebou již první tři kola a elitní mužský tým FBC ČPP Ostrava odehraje svoje první domácí utkání, ve kterém na své palubovce přivítá pražský celek TJ Sokol Královské Vinohrady.

Muži budou v prvním domácím utkání bojovat proti SKV

 
 
 

FBC ČPP Ostrava
Mužům se v prvních třech kolech příliš nedařilo. Nejdříve se vydali na sever Čech, kde se utkali proti tamnímu celku FBC Liberec. I přes velmi vyrovnané utkání nakonec podlehli domácímu celku poměrem 3:4. Na druhé utkání muži vyrazili do hlavního města, kde je čekal těžký souboj s ACEMA Sparta Praha. Muži nakonec prohráli i toto druhé utkání a to poměrem 4:6. Ve třetím kole čekalo muže ostravské derby proti 1. SC TEMPISH Vítkovice. Po nervy drásající koncovce nakonec FBC prohrálo nejtěsnějším možným výsledkem 2:3

Statistiku hráčů týmu vede s pěti body (3+2) Michal Sládek. Dva body za ním se se třemi body drží kapitán Jan Daniš (2+1) a Matyáš Šindler (2+1).

TJ Sokol Královské Vinohrady
Ani SKV se první tři utkání nové sezóny nevyvedla. V prvním kole nejdříve Vinohrady prohrály s Mladou Boleslaví poměrem 2:9. V druhém utkání nestačily na Otrokovice a připsaly si prohru poměrem 5:7. Třetí kolo bylo také ve znamení prohry, když Vinohrady podlehly Spartě poměrem 4:6.

Statistiku týmu vede se čtyřmi asistencemi Martin Skřivánek a jeden bod za ním zaostává Petr Hartman, který má na svém kontě tři branky.

Vzájemná utkání loňské sezóny:
Ostrava - Vinohrady 3:7 (0:1, 2:1, 1:4)
Vinohrady - Ostrava 2:9 (0:3, 1:2, 1:4)

FBC ČPP Ostrava vs. TJ Sokol Královské Vinohrady | 29.9.2019 | 17:00 | ČPP Aréna

 

Související zápas

4.kolo

neděle 29.9.

 

4:5

 


FBC Ostrava

Vinohrady


Report

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři