Ženy čeká domácí utkání proti Panthers

pátek 4.10.2019 | Týna Zíková |  

Ženy čeká v 5. kole Extraligy žen domácí utkání, ve kterém přivítají pražský celek Panthers Praha.

Ženy čeká domácí utkání proti Panthers

 
 
 

FBC ČPP Ostrava
Ženám se zatím v nové sezóně daří skvěle. Ve čtyřech odehraných utkáních byly zatím stoprocentní, a tak se s dvanácti body nachází na třetí příčce tabulky nejvyšší soutěže. 

Ostravský celek nejdříve v domácím utkání po přestřelce zvítězil nad Židenicemi poměrem 8:7. Z výjezdního utkání v Olomouci si následně přivezl další tři body po výhře 10:1. Ve druhém domácím utkání ženy nadělily dalších deset branek a Jičín tak porazily poměrem 10:4. Proti zatím nejtěžším soupeřkám z Ivanti Tigers ženy také bodovaly, když pražský celek přestřílely poměrem 8:3.

Statistiku týmu vede se sedmnácti body (9+8) Michaela Mlejnková, která zároveň vede celou statistiku soutěže. Se třinácti body (6+7) se na druhé příčce nachází Denisa Kotzurová. Trojici uzavírá s deseti body (6+4) Kristína Hudáková.

Panthers Praha
Pantherkám se ze čtyř utkání podařilo zvítězit pouze jednou, a tak se se třemi body nachází na osmém místě tabulky nejvyšší ženské soutěže. 

Panthers nejdříve v prvním kole podlehly Bohemians poměrem 4:5, následně podlehly i Tatranu 3:7 a napotřetí si připsaly vysokou prohru 1:16 proti Chodovu. Bodovat se jim podařilo až proti Liberci, kde si vystřílely tři body vítězstvím poměrem 11:2.

Statistiku tým vede s pěti asistencemi Tereza Syslová. O jeden bod za ní zaostává Kristýna Lochmannová a Nikola Staňková.

Vzájemná utkání loňské sezóny:
Ostrava - Panthers 12:4 (3:1, 5:2, 4:1)
Panthers - Ostrava 1:12 (0:2, 0:5, 1:5)

FBC ČPP Ostrava vs. Panthers Praha | 5.10.2019 | 17:00 | ČPP Aréna Ostrava

 

Související zápas

5.kolo

sobota 5.10.

 

5:4


FBC Ostrava

Panthers Praha


Report

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři