Muži na své palubovce přivítají superligového nováčka

čtvrtek 10.10.2019 | Týna Zíková |  

Mužská Superliga má za sebou již pět kol a elitní mužský tým FBC ČPP Ostrava odehraje svoje druhé domácí utkání. V sobotním zápase od 17:00 hodin muži přivítají na své palubovce letošního superligového nováčka FBŠ Hummel Hattrick Brno.

Muži na své palubovce přivítají superligového nováčka

 
 
 

FBC ČPP Ostrava
Mužům se v úvodu letošní sezóny vůbec nedaří. Z pěti odehraných utkání dokázali získat pouze jediný bod. V tabulce nejvyšší soutěže se tak nachází na předposlední příčce.

Muži nejprve padli v Liberci těsným výsledkem 3:4. Následně podlehly Spartě poměrem 4:6. Ve třetím kole čekalo na muže ostravské derby, které nabídlo parádní podívanou a nervy drásající konec, ve kterém nakonec zvítězily Vítkovice těsně 2:3. V prvním domácím utkání získali muži jeden bod, když dotáhli utkání s SKV do prodloužení. V posledním utkání vyrazili muži do České Lípy, kde po přestřelce nakonec prohráli poměrem 7:12.

Tabulku lídrů družstva vede s osmi body Michal Sládek, o dva body se za ním drží Matyáš Šindler a trojici uzavírá s pěti body Jiří Bauer.

FBŠ Hummel Hattrick Brno
Nováček z Brna je na tom zatím stejně jako domácí FBC. Z pěti utkání získal pouze jeden bod a to z utkání proti Otrokovicím, které nakonec prohráli v prodloužení. V tabulce nejvyšší soutěže se tak nachází na poslední příčce tabulky.

Statistiku hráčů týmu vede se šesti body Luděk Ondráček. Jeden bod na něj ztrácí Martin Nagy a David Coufal.

FBC ČPP Ostrava vs. FBŠ Hummel Hattrick Brno | 12.10.2019 | 17:00 | ČPP Aréna

 

Související zápas

6.kolo

sobota 12.10.

 

10:3


FBC Ostrava

Hatrrick Brno


Report

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři